5838078_orig

Biuro podróży online – co napisać o Ukrainie, by zachęcić do wyjazdów?

Trendy w branży turystycznej ewoluują naprawdę szybko, a to może sprawić, że marketing Twojej agencji turystycznej będzie naprawdę wymagającym tematem. Zarządzanie treściami, zamawianie nowych broszur, przeglądanie platform, blogów, biuletynów i serwisów społecznościowych przy niewielkim nakładzie spowoduje wypalenie dziury w kieszeni…. Chyba, że zdecydujesz się na to, by Twoje biuro podróży online skupiło się na najmodniejszych wyjazdach tego sezonu!

Postaw na tanie wycieczki na Ukrainę i ciesz się sukcesem!

Chcesz wiedzieć w jaki sposób zachęcić turystów do Ukrainy i do tego, by postawili właśnie na Twoją ofertę? Poniżej znajdziesz kilka świetnych informacji, które musisz zawrzeć w swojej ofercie wycieczek na Ukrainę – bo niska cena to nie wszystko. Marketing w branży turystycznej wymaga czasu i strategii. Jeśli nie jesteś zadowolony z aktualnych dochodów lub nie jesteś zadowolony z rankingu, współczynnika konwersji lub ROI, nadszedł czas, aby wykorzystać te informacje o Ukrainie na swojej stronie i skutecznie zachęcić do wycieczek!

Jak zatem zachęcić do ukraińskich wakacji? O tym napisz na swojej stronie!

Ukraina jest największym krajem, którego terytorium jest całkowicie zlokalizowane w Europie. Większa niż Ukraina w Europie – jest tylko Rosja, Turcja i Dania. Jednak większość części Rosji i Turcji znajduje się w Azji, a duńska wyspa Grenlandia należy do regionu Ameryki Północnej. W konkursie piękna języków w Paryżu w 1934 r. język ukraiński zajmuje trzecie miejsce po francuskim i perskim w kryteriach jak fonetyka, słownictwo, frazeologia i struktura zdań, a drugie miejsce po języku włoskim pod względem melodyjności. Ukraina ma 1/4 wszystkich zasobów czarnej gleby na naszej planecie. Czarna gleba z właściwą pielęgnacją zapewnia największą liczbę upraw i się je za najlepszy grunt dla rolnictwa.

Ciekawostek ciąg dalszy? Proszę!

Ukraina opracowała samolot o największej nośności na świecie – AN-225 “Mriya” (angielska nazwa “Dream”). Pierwotnie zaprojektowano go do przewozu statków kosmicznych. Samolot “Dream” wyznaczył jeden z rekordów Guinnes, biorąc na pokład 253 tony ładunku na przelot w 2001 roku.

Jedna z najbardziej znanych piosenek świątecznych na świecie – ukraińska piosenka ludowa “Shchedryk” została nagrana przez ukraińskiego kompozytora Mykoła Leontowicza. Świat zna ją jako Carol Bells i Ring Christmas Bells.

Stacja metra Arsenalnaya w Kijowie jest najgłębszą stacją metra na świecie (105 metrów). Stacja została wybudowana w 1960 roku, bardzo blisko Domu Parlamentu. Według niektórych raportów, tunele w pobliżu domów w Arsennay ukrywają schronienia specjalnie dla elit politycznych.

Ukraina, z własnej inicjatywy, odmówiła trzeciego arsenału broni nuklearnej na świecie. W chwili ogłoszenia o niepodległości Ukraina liczyła ponad tysiąc głowic nuklearnych i trzeci największy potencjał nuklearny po Rosji i USA.

W Odessie powstała słynna piosenka “O Sole Mio” na świecie. Ten utwór jest często nazywany piosenką neapolitańską. Neapolitańskie piosenki to pieśni pisane na coroczny konkurs na piosenki na Festiwal Piedigrotta, który rozpoczął się w 1830 roku w Neapolu we Włoszech. “O Sole Mio” zostało napisany przez Eduardo Di Capua w Odessie w kwietniu 1898 roku. Utwór muzyczny do poematu Giovanniego Capurro, Di Capua, zainspirowany był pobytem na Krymie.

Źródło: http://www.kresy.com/

spacer

Jeden komentarz do wpisu “Biuro podróży online – co napisać o Ukrainie, by zachęcić do wyjazdów?

  1. Kielon

    Właśnie wybieramy się na Ukrainę w tym roku z rodziną. Korzystamy z wyszukiwarki noclegów airbnb ponieważ tam znaleźliśmy najciekawsze oferty i do tego mamy zniżkę. Jakby ktoś chciał również skorzystać z rabatów to tutaj odbierze swój kupon promocyjny Airbnb. Mam nadzieję, że wyjazd nam się uda 🙂

Odpowiedz