statki cristo

Co spakować na rejs? Poradnik dla dżentelmena.

Najlepsza moda na statku to taka, która łączy atrakcyjność, funkcjonalność i łatwość przenoszenia. Podczas gdy mężczyźni nie pakują się tak obficie jak kobiety, nadal konieczne jest wzięcie ze sobą dobrze dobranego asortymentu odzieży pasującego do wielu okazji. Ponieważ rejsy zwykle obejmują specjalne kolacje, relaks i leniuchowanie, odpowiednia garderoba powinna obejmować szeroki zakres opcji.

Szorty

Spodenki świetnie nadają się jeśli chodzi o:

  • swobodne chwile w salonie
  • czas na plaży
  • relaks przy basenie

Są one jednak wyłącznie do użytku dorywczego – kolacje i imprezy wymagają bardziej formalnej odzieży. Wybierz łatwe w pielęgnacji szorty z oddychających tkanin, takich jak len i bawełna, które wyglądają świetnie i ułatwiają noszenie kluczy i kart w głębokich kieszeniach.

Kurtka

Dobrze skrojona czarna lub granatowa kurtka a do tego klasyczne spodnie lub ciemne dżinsy, są idealne na miły lunch na pokładzie i spacery po portach. Inną opcją jest kożuch męski skóra naturalna połączona z ciemnymi dżinsami i kamizelką swetrową, to pozwoli CI założyć zarówno tak samo modnego i przystępnego, lub połącz go ze spodniami – do tego fajny będzie krawat oraz rześka koszula z guzikami, zapewniająca bardziej klasyczny wygląd.

Niektóre rejsy mają w planie również bardzo szykowny obiad, który wymaga smokingu lub ładnie wykonanego ciemnego garnituru. Czarny krawat jest w porządku – sprawdź na stronie linii rejsowej, czy biały krawat jest odpowiedni. Oczywiście nie zapomnij o dopracowanych butach, aby zakończyć wygląd. Przed założeniem smokingu, w razie potrzeby wyślij go do odświeżenia i wyprasowania na pokładzie.

Wyrafinowane buty

Weź ze sobą ładne buty – najlepiej kilka par. Japonki i bardziej swobodne sportowe sandały świetnie nadają się do siedzenia przy basenie, ale mogą robić złe wrażenie w innych miejscach. Buty na gumowej podeszwie są przyjazne dla stóp i nóg, więc weź ze sobą odpowiednią parę na całodzienne spacery.

Koszule hawajskie

Świetna hawajska koszula z kwiatowym nadrukiem jest fajna, łatwa w pielęgnacji i pasuje do wszystkiego. Doskonale sprawdzi się przy lnianych spodniach lub szortach, a nawet jako zestaw przy basenie z kąpielówkami. Wiele sklepów oferuje hawajskie koszulki z nadrukiem z materiałów i są one łatwo dostępne w portach na wyspach.

Oto, co mężczyzna powinien spakować na rejs!

Nauka pływania dla dzieci w ChełmcuChodzi o to, że lista staje się dość długa, gdy dodasz do niej absolutnie wszystko, co planujesz wziąć. Potrzebujesz dużo rzeczy, wiele mniejszych niż małe, aby mieć pewność, że będziesz czuć się bezpiecznie i wygodnie przez cały rejs.

Warto też zawsze mieć pod ręką wstępnie zapakowany „zestaw kosmetyczny” i „zestaw komputerowy”. Ale wciąż muszę przejrzeć listę mentalną, aby upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz. Ważne rzeczy często są wyjmowane z tych toreb między wycieczkami. Nawiasem mówiąc, „zestaw kosmetyków” jest tym, co uznajesz za swoje akcesoria łazienkowe na podróże. Niektórzy nazywają to zestawem kosmetyków lub zestawem do golenia. Jakkolwiek to nazwiesz, lepiej zawsze mieć przygotowany pod ręką, który możesz zawiesić na haku po przyjeździe i możesz z łatwością zobaczyć wszystko, co zawiera.

spacer

Odpowiedz