6055215_20161224070440037_1_XLARGE

Czas na przepych pod żaglami – imprezy, wycieczki i uzdatnianie wody w wielkim stylu

Czarter luksusowego super jachtu to nie tylko niezapomniane wrażenia i rejsy po najgorętszych miejscach żeglarskich. Chcesz zatopić się w luksusie! Luksusowy super jacht może ci otworzyć drzwi do świata glamour, gdzie piękni ludzi doświadczają najlepszych luksusowych podróży, od  natryskowych spa po uzdatnianiu wody, przez ekskluzywnego szampana aż do romantycznych wieczorów w uroczej atmosferze. Jeśli potrzebujesz trochę blichtru i przepychu w swoim życiu, można go znaleźć decydując się na czarter jachtów luksusowych.

Cele podróży

Hokery baroweLuksusowe jachty zabiorą Cię w niezapomnianą podróż do świata najbardziej kultowych i zachwycających miejsc, jak najbardziej ekskluzywne porty i przystanki. Możesz odwiedzić tak luksusowe miejsca jak pociągająca francuska Riwiera, Tropikalne Karaiby, Bahamy i świat pięknej Azji Południowo-Wschodniej. Możesz tam wszędzie spróbować apetycznych przysmaków i dotrzeć do najbardziej luksusowych miejsc, gdzie można zjeść w najlepszych restauracjach. Czeka na ciebie też relaks na wybranych egzotycznych plażach i wiele emocjonujących wydarzeń – w których możesz brać udział jako część trasy czarteru jachtu.

Gdzie możesz się wybrać?

Nowa Anglia jest jednym z coraz bardziej popularnych z elitarnych celów jachtów czarterowych turystów, szczególnie w sezonie. St Tropez, Cannes i Nicea słyną z tego, iż można tam kąpać się w krystalicznych warunkach, przez co uzdatnianie wody na jachcie nie będzie aż tak konieczne, podczas gdy Anguilla, St. Maarten i wiele innych są bardzo dobrze znane jako idealne miejscanna najlepsze imprezy na plaży.

Poznaj piękne regiony przybrzeżne – od Tajlandii, Chorwacji, aż do Tonga i Tahiti. Jeśli kochasz żeglowanie musisz skorzystać z okazji, aby opłynąć wybrzeże Grecji, Turcji i skończyć na amerykańskich Wyspach Dziewiczych. Zaplanuj czarter tak by odwiedzić też Seszele, Portoryko, Barbados – wraz z ich dziewiczymi, białymi plażami, krystalicznie czystymi wodami i fascynującym stylem życia.

W świecie super luksusowych jachtów z uzdatnianiem wody

Korzystanie z prywatnego odrzutowca jest glamour, to obowiązkowa część podróży. Podróżując za pomocą prywatnego odrzutowca wejdziesz od razu w klimat stylu i komfortu, dzięki któremu będziesz znacznie bliżej tego, czego możesz oczekiwać od luksusowego jachtu. Dlaczego więc nie pozwolić sobie na tak maksymalny przepych, by wyruszyć helikopterem i wylądować na lądowisku swojego luksusowego statku? W świecie luksusowych jachtów, nie ma ograniczeń co do sposobu tego, jak efektownie można spędzić swoje wakacje!

Wydarzenia

Czartery jachtów luksusowych – bez względu na to czy decydujesz się na nie z rodziną, przyjaciółmi lub jako pojedynczy gość jest najlepszy sposób na to, aby stać się prestiżowych imprez żeglarskich na całym świecie. Istnieje duża liczba istotnych wydarzeń w kalendarzu luksusowych jachtów, które nie powinny być pominięte. Zatem korzystaj z imprez i lokali rozrywkowych – to obowiązkowa aktywność dla wszystkich miłośników żeglarstwa, ponieważ tylko tak można w pełni cieszyć się blichtrem związanym z czarterem jachtów.

Materiał przygotowano wspólnie z portalem http://www.klarsan.pl

spacer

Jeden komentarz do wpisu “Czas na przepych pod żaglami – imprezy, wycieczki i uzdatnianie wody w wielkim stylu

  1. Lucek

    Jak wybieracie się na rejs jachtem to warto mieć przy sobie kupon promocyjny Airbnb ponieważ nigdy nic nie wiadomo gdzie przyjdzie wam nocować 🙂