44 nauka jazdy_800x533

Czy można zdobyć prawo jazdy w dwa tygodnie?

Interesuje Cię kurs na prawo jazdy kategorii B? Marzysz o samodzielnym prowadzeniu samochodu? Może zainteresuje Cię możliwość zdobycia takich kwalifikacji w niecałe dwa tygodnie!

Jeszcze do niedawna ukończenie kursu na prawo jazdy i zdanie egzaminu w dwa tygodnie było niemożliwe. Na szczęście czasy się zmieniły. Co oferują OSK?

Dlaczego szybkie kursy są tak popularne?

Tempo życia staje się coraz szybsze. Wszyscy mamy coraz więcej zajęć i obowiązków i coraz mniej czasu na sprostanie wszystkim wyzwaniom dnia codziennego. Ukończenie kursu na prawo jazdy w standardowej formie byłoby więc dla wielu z nas nieosiągalne. Ośrodki Szkolenia Kierowców wyszły naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów i wiele z nich zaczęło organizować szybkie, dwutygodniowe kursy. Oferty dotyczą oczywiście nie tylko kursów kategorii B, ale także wszystkich innych, w tym kwalifikacji wstępnych i okresowych.

Kto korzysta z „wczasów z prawem jazdy”?

Urlop lub wczasy przeznaczone na podniesienie swoich kwalifikacji lub spełnienie marzenia o posiadaniu prawa jazdy to dobrze zainwestowany i wykorzystany czas. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, tego typu kursy chętnie wybierane są przez osoby, które nie byłyby w stanie wpisać do swojego codziennego harmonogramu zajęć 60 godzin potrzebnych na kurs. Urlop to znaczące ograniczenie obowiązków, a co za tym idzie możliwość wygospodarowania czasu na naukę zasad ruchu drogowe i praktyczną naukę prowadzenia samochodu. Skoncentrowanie się przez dwa tygodnie na jednym zadaniu (oczywiście połączone z czasem na odpoczynek i relaks) jest wygodną opcją dla osób, które nie lubią rozbijać się na drobne.

Dwa tygodnie intensywnej nauki może przerażać. Warto jednak pamiętać, że 60 godzin teorii i praktyki podzielone na 10 dni daje nam 6 godzin dziennie poświęcone na kurs. Pozostaje więc sporo czasu na naukę przepisów ruchu drogowe i odpoczynek. Wczasy z prawem jazdy to doskonała okazja na zrobienie prawka przez osoby, które nie mieszkają w Polsce. Dla nich zrobienie kursu w standardowym tempie byłoby nieosiągalne, ponieważ nie mogłyby na tak długi czas wrócić do kraju. Wykorzystanie urlopu na kurs to bardzo korzystna opcja.

Jak wyglądają „wczasy z prawem jazdy”?

Ośrodki Szkolenia Kierowców oferujące możliwość szybkiego ukończenia kursu i zdania egzaminu, na swoich stronach firmowych prezentują warunki takiego kursu. Jednym z nich jest Ośrodek Szkolenia Kierowców Orbiter, który oferuje szybkie kursy w jednym z miast położonych niedaleko Warszawy. Ciechanów, bo o nim mowa, oddalony jest od stolicy o ok. 100km. Komunikacja między tymi miastami jest bardzo dobra i w kilkadziesiąt minut można dojechać pociągiem z lotniska w Warszawie do Ciechanowa. Kursy organizowane są w czasie dogodnym dla klienta. Należy wcześniej zadzwonić i domówić wszelkie szczegóły. Na życzenie kursanta Ośrodek zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie. Kurs i egzamin może odbyć się w Ciechanowie lub Łomży – w zależności od preferencji zdającego.OSK zapewnia, że wczasy z prawem jazdy w OSK Orbiter to doskonale wykorzystany czas. Nauka przebiega w zintensyfikowany sposób, jednak w żaden sposób nie cierpi na tym jakość kursu.

Jeśli potrzebujesz szybko i skutecznie nauczyć się jeździć, to masz taką możliwość. Wczasy z prawem jazdy to idealna opcja dla osób zapracowanych lub tych, którzy lubią skupić się na jednym zadaniu.

spacer

Odpowiedz