boat-2

Ekskluzywne imprezy firmowe – kto je finansuje?

Im większa i prężniej działająca firma, tym lepsze i ciekawsze imprezy firmowe. Organizowane są one zarówno dla kontrahentów czy klientów biznesowych, jak i dla pracowników. Taka impreza to jednak zawsze wysoki koszt. Jak go sfinansować w sposób jak najmniej obciążający firmowe finanse?

Przede wszystkim warto pamiętać, że nawet luksusowe imprezy można wrzucić w koszty prowadzenia działalności. Jeśli impreza w eleganckim hotelu, na ekskluzywnym jachcie czy zagranicznych wakacjach ma na celu pozyskanie nowych partnerów biznesowych, można je wrzucić w koszty reprezentacji. Dzięki temu koszt imprezy będzie niższy o kwotę podatku, jaką dzięki niej zaoszczędzimy. Ale to niejedyne korzyści z organizowania firmowych imprez. O wiele większe znaczenie ma budowanie wizerunku marki i pozytywnego obrazu firmy na rynku.

Dobra impreza to świetny sposób na kreowanie wizerunku firmy

Ekskluzywne imprezy firmowe, choć są na pierwszy rzut oka wydatkiem, w rzeczywistości można potraktować jako inwestycję w rozwój firmy. Eleganckie imprezy kredują bowiem wizerunek firmy jako stabilnej finansowo, konkretnej i potrafiącej ugościć swoich partnerów biznesowych w odpowiedni sposób. Nie warto więc na tych kosztach oszczędzać, gdyż w myśl starego powiedzenia – jak cię widzą, tak cię piszą. Firma, która potrafi zorganizować imprezę na wysokim poziomie, jest lepiej postrzegana w swojej branży, ma więcej możliwości nawiązywania ciekawych relacji biznesowych, a przy tym takie imprezy są zwykle dobrze zapamiętywane i przez długi czas wspominane.

Imprezy firmowe organizuj wtedy, gdy Cię na to stać

Imprezy firmowe bez problemu można finansować za pomocą konta firmowego, zarówno płacąc przelewem, jak i wykorzystując karty kredytowe. Można również skorzystać z opcji wzięcia kredytu na zorganizowanie imprezy, jednak nie jest to najlepszy pomysł. Nie działa tu bowiem zasada – zastaw się a postaw. Wyszukane i ekskluzywne imprezy powinny organizować tylko te firmy, które rzeczywiście na to stać. Nie ma bowiem nic gorszego niż firma, która organizuje dla partnerów biznesowych egzotyczne wakacje w najdroższych kurortach, a jednocześnie nie ma środków na wypłatę wynagrodzeń czy premii dla swoich pracowników.

Jak wybrać funkcjonalne i wygodne konto firmowe

Aby bezproblemowo opłacać wszystkie firmowe wydatki warto zadbać o dobre, wygodne w użytkowaniu i funkcjonalne konto firmowe. Najlepsze będzie takie, które w razie problemów będzie umożliwiało szybki dostęp do gotówki na przykład na karcie kredytowej. Porównywarka kont firmowych pomoże każdemu właścicielowi firmy, który poszukuje ciekawego, niedrogiego i pełnego dodatkowych korzyści konta. W rankingu znajdują się oferty kont firmowych ze wszystkich banków na rynku. Porównane są koszty prowadzenia rachunku, wykonywanych transakcji oraz wszystkie inne opłaty dodatkowe i parametry związane z funkcjonalnością konta. Dzięki prostemu i jasnemu rankingowi o wiele łatwiej jest wybrać takie konto, jakie w rzeczywistości jest danej firmie potrzebne.

kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych

spacer

3 comments on “Ekskluzywne imprezy firmowe – kto je finansuje?

  1. gośka

    Imprezy firmowe bywają bardzo huczne, ale taka impreza może też być bardzo nudna. Żeby urozmaicić sobie taką imprezę, można zadziałać nieco inaczej. Aby mieć pamiątkę z takiej imprezy, można się zachować jak prawdziwy wilk morski i zrobić sobie np. tatuaż. Jednak nie należy robić tego byle gdzie, ponieważ taka ozdoba nie jest łatwa w usunięciu, a jeśli nam się nie spodoba, to możemy mieć problem. Warto więc sprawdzić możliwości tatuażu tam, gdzie pracują profesjonaliści, np. https://dziarownia.pl/. Piękne wzory – to tylko jeden pozytyw, a jest ich o wiele, wiele więcej

  2. Katarzyna

    Jakie imprezy plenerowe warszawa są obecnie najpopularniejsze wśród właścicieli firm. Interesuje mnie organizacja fajnego wydarzenia dla grupy pracowników, jako forma nagrodzenia i motywacji za bardzo dobrą pracę. Zależy mi na zorganizowaniu fajnej imprezy integracyjnej z ciekawymi atrakcjami oraz z różnymi podarunkami dla pracowników. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie agencji, która zajmie się tym wszystkim kompleksowo.

Odpowiedz