Cruise-Ship-Party-1

Impreza firmowa na morzu? To możliwe!

Nic nie jest bardziej pamiętne niż impreza odbywająca się na prywatnym jachcie luksusowym, wraz z troskliwą załogą, 5-gwiazdkowym cateringiem i kompletnymi urządzeniami eventowymi, takimi jak meble eventowe. Podczas firmowych spotkań czarterowych na jachcie rodzą się najbardziej produktywne i kreatywne pomysły, klienci czują się doceniani, a personel jest naprawdę wynagradzany! Jeśli planujesz imprezę firmową, targi lub inny biznesowy event – dajemy słowo, taka impreza na morzu to będzie ogromny hit!

Jak zrobić to dobrze?

Musisz znaleźć firmą która ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu wszystkimi rodzajami imprez firmowych na szerokim wachlarzu jachtów na całym świecie. Wiedząc o tym, że udało się im już organizować niezliczone uroczystości korporacyjne będziesz wiedział, że twoja impreza firmowa będzie dokładanie dopasowana do Twoich potrzeb! Do dyspozycji firm czeka szeroki kalendarz wydarzeń jachtingowych wchodzących w harmonogram najważniejszych wydarzeń jachtingowych na całym świecie – można się w to wpisać i korzystać z tego wyjątkowego wydarzenia jeszcze bardziej. Przestronne i luksusowe jachty są idealnym miejscem na organizowanie imprez, imprez lub działań związanych z budowaniem zespołu. Ich obfite wnętrze i hojna przestrzeń stanowią podstawę pomyślnych spotkań i przestrzeni społecznych. Są ostatecznym sposobem na zaimponowanie i zachęcanie klientów i pracowników.

Super jachty czekają!

www.salekonferencyjne.plWykonane wyłącznie na potrzeby dokładnie takich wydarzeń te jachty są niezrównane do organizacji ekstrawaganckiej imprezy, o której ludzie będą długo mówić o nadchodzących latach! Są przeznaczone do maksymalizacji przestrzeni, komfortu i stylu, dzięki czemu można przewozić na nich naprawdę dużo pasażerów. Ich unikalny styl stanowi doskonałą platformę do reklamowania marki. Czarter jachtu nie musi trwać nawet jednego tygodnia, aby zrobić wrażenie – jeden dzień wystarczy! Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie takich czarterów dla wielkich firm dowolnych branż, co niezmiennie przyczynia się do pobudzenia kreatywności i motywacji.

Czartery statyczne

Jeśli nie chcesz pływać po oceanie, ale podoba ci się pomysł luksusowego doświadczenia na jachcie, nie martw się! Wielu gości traktuje jacht jak pływający pięciogwiazdkowy hotel i może pozostać nieruchomy w dowolnym wybranym przez siebie porcie, dzięki czemu otrzyma udogodnienia i obsługę podczas pobytu w wybranym miejscu bez konieczności przemierzania głębokich wód.

Czartery statyczne – gdzie jacht jest zacumowany przy stacji dokującej przez cały event – pozwalają kojarzyć markę z super jachtem i wykorzystać imponujące wnętrze jako apartament dla gości i miejsce rozrywki. Jest to standardowy sposób organizacji funkcji i rozrywki na konferencjach. Członkowie załogi dbają o gości przez cały dzień, oferując przekąski i kanapki. Wieczorem większość firm zaprasza swoich najlepszych klientów na pokład na koktajli i kolację dla smakoszy, zjedzoną w eleganckiej jadalni lub na pokładzie. To wspaniały pomysł, którego grzechem byłoby nie wziąć pod uwagę.

spacer

Jeden komentarz do wpisu “Impreza firmowa na morzu? To możliwe!

Odpowiedz