wedding-on-yacht

Impreza weselna na jachcie – kto może sobie na to pozwolić?

Podczas gdy większość przyszłych małżonków decyduje się na tradycyjne wesele z białą suknią, salą balową, dużym tortem i typowo weselnymi atrakcjami, są i takie pary, którym marzy się nietypowe wesele. Dla nich również branża ślubna ma sporo do zaoferowania. Ostateczny kształt imprezy zależy bowiem przede wszystkim od stanu portfela przyszłych małżonków.

Coraz większą popularnością wśród nowożeńców cieszą się nietypowe miejsca, ciepłe kraje, imprezy plenerowe organizowane w ogrodach, stadninach koni czy stodołach. Wiele par decyduje się na wesele w swojskim klimacie, podczas którego można mieć więcej luzu. Z drugiej strony medalu, są i pary, którym zależy na bardzo luksusowym weselu, które z pewnością pozostanie w pamięci gości na długo. Coraz popularniejsze są więc imprezy weselne organizowane na eleganckich, ekskluzywnych jachtach. Jest to jednak wydatek, na który mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni. Koszt wynajęcia jachtu może być nawet kilkanaście razy wyższy niż zwykłej sali w hotelu czy pensjonacie.

Wesele na jachcie to luksus dla wybranych

Impreza weselna na jachcie to z pewnością coś innego niż zabawa na zwykłej sali bankietowej czy nawet na świeżym powietrzu. Przede wszystkim, trzeba zorganizować odpowiednio duży jacht, który pomieści wszystkich weselników. Im więcej gości, tym większe muszą być wymiary łodzi, na której będą się oni bawić. Nic więc dziwnego, że najczęściej wynajmowane są jednostki naprawdę duże, luksusowe i bardzo drogie – kogo stać na imprezę na jachcie, ten chce zadbać o wszechstronny komfort gości i ich doskonałą zabawę. Impreza na jachcie może odbywać się stacjonarnie – w porcie lub na jednostce przycumowanej niedaleko brzegu. Można również zorganizować pływające wesele, które z pewnością dostarczy wielu wspaniałych wrażeń. Oczywiście, pod warunkiem, że jednostka będzie naprawdę duża, stabilna i wygodna, a żaden z gości nie będzie cierpiał z powodu choroby morskiej.

Na jachcie też trzeba zadbać o właściwą oprawę

Bez względu na to, czy impreza odbywa się w zwykłym weselnym miejscu, czy w tak nietypowej lokalizacji, jak jacht czy statek, należy zadbać o to, by goście doskonale się bawili i mieli niezwykłe wspomnienia. Konieczna jest więc taka sama oprawa, jak w przypadku stacjonarnego wesela – trzeba zadbać o dobrego fotografa i kamerzystę, a także o oprawę muzyczną i wodzireja, który zachęci gości do zabawy. Dobry wodzirej poradzi sobie z organizacją imprezy w każdej lokalizacji. Warto jednak, by odpowiednio wcześniej wiedział, gdzie będzie odbywać się zabawa. Dzięki temu będzie mógł dopasować zabawy i atrakcje chociażby pod względem tematycznym. Na http://wodzirejlukasz.pl/ można znaleźć wysokiej jakości usługi wodzireja oraz prezentera muzycznego, którzy są w stanie rozkręcić każdą zabawę, bez względu na jej lokalizację. Profesjonalny wodzirej zadba o to, by goście bawili się świetnie bez względu na wiek.

spacer

Odpowiedz