brooke-shields-79524_960_720

Impreza z morzem w tle – jak się wystylizować?

Czeka na ciebie przygoda na otwartej wodzie! Ale nie modyfikuj od razu swojej garderoby tak, aby była godna mody żeglarskiej celebrytki – ty i Twoi towarzysze na imprezie jachtowej nie pozujecie do zdjęć paparazzi, a wieczorowa suknia z Twoich snów może być zupełnie nie na miejscu na pokładzie statku.

Jak w każdym innym przypadku, zaproszenie na imprezę powinno dać ci jakąś wskazówkę co do oczekiwanego dress codu – a jeśli nie, zawsze możesz zadzwonić do gospodarza, aby popchnął Cię we właściwym kierunku.

Impreza taneczna na pokładzie

Najwyższej klasy organizacja charytatywna lub społeczna może sprawić, że będziesz mieć ochotę polować na eleganckie ubrania odpowiednie na noc pod gwiazdami. Jeśli zaproszenie mówi ci, żebyś ubrała się w ten sposób., będziesz mogła sobie pozwolić na fantazyjną stylizację żeglarską w najmodniejszym stylu. Panowie, weźcie garnitur i krawat w kolorze ciemnym lub klasyczny smoking z białym krawatem. Panie, długa suknia wieczorowa plus https://emonnari.pl/obuwie/czolenka na pewno się sprawdzi. Zachęcamy do założenia seksownej, ciemnej lub bogatej w zdobienia sukni koktajlowej, która będzie pasować do ciemnego garnituru i krawata mężczyzny.

Przyjęcie biznesowe

Spotkanie z kolegami z pracy w celach biznesowych – w dzień lub w nocy, drogą lądową lub morską – z pewnością nie wymaga stroju wieczorowego. Zaproszenie może zawierać stroje biznesowe, co oznacza profesjonalizm w stosunku do glamour. Dla kobiet wystarczy sukieneczka z obcasami lub spódnica lub szykowne spodnie z koszulą długim rękawem, podczas gdy mężczyźni powinni założyć koszulkę polo lub zapinaną na guziki z ładnie dopasowaną parą spodnie. Swetry, marynarki i płaszcze sportowe to odpowiednia odzież wierzchnia. Jeśli zamiast tego zaproszenie wskaże na strój casual lub smart casual, wybierz bardziej wyszukane wersje tych opcji.

Impreza jachtowa

Wiele imprez jachtowych jest dość swobodnych, a ubranie bardziej skłania się w kierunku noszenia zwykłej odzieży. Jeśli zaproszenie prosi o resort casual, country club casual lub coś w tym stylu prawdopodobnie bierzesz udział w imprezie dziennej. Oznacza to odzież sportową i jasne kolory i wyglądające tak, jakbyś właśnie wyszedł z reklamy Ralpha Laurena. Panie, postawcie tym razem na płaskie buty, sportowe letnie sukienki do kolan lub koszulki polo i swetry ze spodniami lub długie krótkie. Morskie kolory – pomyślcie, że granatowe i białe pasy z czerwonymi paskami – są podstawą odzieży resortowej. Mężczyźni, przygotujcie się na założenie lnianych spodni, koszulek polo i mokasynów.

Przyjęcie na pełnym morzu

W przeciwieństwie do wydarzeń na lądzie, nie masz wolnej władzy nad swoją modą, bez względu na dress cod. Wiatr wiejący wokół ciebie na pokładzie, luźne włosy, zwisająca biżuteria lub luźne ubrania są bezużyteczne – a przy chłodnym wietrze też nie będziesz chciała ubierać się zbyt skąpo. Najlepiej nosić dopasowaną odzież i trzymać pod ręką kurtkę lub sweter. Nie noś niczego, co mogłoby zostać uszkodzone przez bryzę morską.

spacer

Odpowiedz