hotel hel

Jacht – hotel na wodzie

W dzisiejszych czasach turyści bywają bardzo wymagający i poszukują noclegów nie tylko w komfortowych, ale również w nietypowych warunkach. Czasem są gotowi zapłacić o wiele większe pieniądze, ale za hotel, który jest zupełnie inny niż wszystkie.

Na świecie powstaje wiele ciekawych hoteli, w których nocleg może kosztować tyle, ile roczna pensja przeciętnego człowieka. Ciekawym przykładem są hotele zbudowane z lodu, zbudowane w wydrążonej skale, znajdujące się pod wodą lub umiejscowione w byłych schronach atomowych. Noclegi w takich miejscach z pewnością są niezwykłym przeżyciem, choć czasem może się okazać, że trudno w nich zmrużyć oczy i się wyspać. Niestety, w wielu tego typu hotelach nocować mogą jedynie osoby z bardzo wypchanym portfelem.

Pływający hotel to mnóstwo niecodziennych atrakcji

jastrzębia góra hotelNieco bardziej przystępne i dostępne na niemal każdą kieszeń mogą być hotele na wodzie, zlokalizowane w statkach, jachtach czy innych jednostkach pływających. Niektóre oferują noclegi jedynie w portach, w których się znajdują, inne to typowo pływające hotele, w których każdy nocleg jest gdzie indziej. Wybierając noclegi na jachcie można mieć pewność, że będą niezapomnianym przeżyciem i świetną formą spędzenia urlopowego wyjazdu. Noclegi na wodzie są wygodne, komfortowe, a przy tym doskonale się zasypia przy szumie fal i lekkim kołysaniu łódki. Oczywiście, jeśli zależy nam nie tylko na przeżyciach, ale również na wygodzie, warto wybierać nowoczesne jachty, które są nie tylko świetnymi jednostkami pływającymi, ale również mają doskonałe warunki mieszkalne w kabinach. W nowoczesnych jachtach wnętrza są bardzo bogato wyposażone i faktycznie do złudzenia przypominają hotelowe pokoje. Jeśli dodamy do tego fakt, że każdego poranka będziemy mieć inny widok za oknem, zdecydowanie noclegi na jachcie to świetny pomysł na udane i niezapomniane wakacje.

Oprócz wakacji na wodzie warto wybrać polskie góry

Planując wyjazdy wakacyjne czy urlopowe, warto brać pod uwagę różne kierunki, aby móc w krótkim czasie zwiedzić sporo miejsc. Niemal od zawsze świetnym celem wakacyjnych wyjazdów są polskie góry, a w szczególności tak popularne miejscowości, jak Zakopane, Karpacz, Szczyrk czy Szklarska Poręba. Dobre hotele Zakopane również oferują wiele ciekawych atrakcji dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko wygodnego noclegu. Świetne są szczególnie te obiekty, które mocno nawiązują do tradycyjnego góralskiego budownictwa i choć są urządzone bardzo prosto, zapewniają wypoczynek w komfortowych warunkach. Kto woli bardziej eleganckie i nowoczesne wnętrza, również w ofercie hoteli w Zakopanem będzie miał co wybierać. Szczególnie ciekawe są duże hotele, w których znajdują się świetnie rozbudowane ośrodki spa. Można w nich wypocząć w jacuzzi czy na basenie po górskich szaleństwach lub skorzystać z wielu zabiegów odnowy biologicznej. Urlop w takim miejscu z pewnością będzie relaksujący i pozwoli naładować baterie.

spacer

Odpowiedz