Przechwytywanie

Jak wygląda proces faktoringowy online proponowany przez PragmaGO?

Z każdym rokiem przybywa coraz więcej firm świadczącym usługi faktoringowe, a wiele z nich robi to w najwygodniejszej dzisiaj formie online. Interesującą ofertę w tym temacie ma również firma PragmaGO – warto się nią zainteresować tym bardziej, że jest to firma o dużym doświadczeniu w temacie usług finansowych, co jak najbardziej przemawia na jej korzyść i już będzie zachęcać do bliższego zapoznania się z tematem.

PragmaGO – co może zaoferować przedsiębiorcom?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, iż jest to firma która ma wachlarz interesujących faktoringowych propozycji dla firm o różnych rozmiarach. Zarówno te będące na początku swojego biznesu, po duże ugruntowane firmy – wszystkie mają szansę znaleźć odpowiedź na swoje faktoringowe potrzeby w tym, co do zaoferowania ma PragmaGO.

Nie bez znaczenia jest fakt, iż mamy do czynienia z firmą świadczącą usługi na naprawdę dużą skalę. Co za tym idzie – silna marka, silna pozycja, wielkie możliwości i gęsta sieć placówek na terenie całego kraju wskazuje na to, iż ma się do czynienia z profesjonalistami. Spójrzmy zatem dokładniej na to, jak wygląda proces faktoringowy online proponowany przez PragmaGO faktoring.

To bardzo proste – wystarczy wejść na stronę www firmy, gdzie czekają konsultanci firmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie ma więc obaw, można w trybie live chat pytać o wszystko, co tylko przychodzi na myśl. Tutaj widać jak bardzo prokliencką postawą PragmaGO się wyróżnia. Warto też wspomnieć, iż faktoring który oferują jest całkowicie jawny i bardzo dobrze, bo to znów wskazuje na profesjonalizm firmy, której zależy na transparentności całego procesu. Pozwala to również na ogólne zmniejszenie kosztów, jak i ryzyka.

Mikrofaktoring zalety dla firm

Nie można też nie wspomnieć, że to bardzo cieszy – gdyż faktycznie faktoring cichy powinien odejść w zapomnienie, ponieważ często wiąże się właśnie z niepotrzebnymi kosztami usługi, czy ryzykiem. W PragmaGO nie trzeba się tym martwić, wszystko jest klarowne od samego początku.

Oferta firmy Pragma wyróżnia się tym, że:

-jest skierowana do wszystkich typów podmiotów,
-dopasowuje się do potrzeb różnych branż,
-wyspecjalizowała się zwłaszcza, jeśli chodzi o faktoring dla małych firm.

Wszystko jest szybko, sprawnie, po prostu online, a dopełnia to naprawdę atrakcyjna i szeroka oferta faktoringu.

Mikrofaktoring – kolejne możliwości w PragmaGO

Mikrofaktoring – to nic innego, jak naprawdę wygoda opcja – zwłaszcza dla tych przedsiębiorców, którzy mają obroty nie przekraczające ilości 3 mln. złotych. Polega to na tym, że przelew trafia na konto faktoranta. Pragma może sfinansować faktury o najniższej wartości na poziomie 30 tysięcy złotych. Jednak firma zaznacza, że możliwe są również dodatkowe weryfikacje i możliwe indywidualne negocjacje, jeśli pojawia się potrzeba podwyższenia górnej kwoty. Tak jak wspominaliśmy na początku – firma ta charakteryzuje się prokliencką postawą, co widać również i w tym przypadku.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zachęcić do zagłębienia się w jej możliwości jeszcze bardziej.

spacer

Odpowiedz