statki nana

Kawałek domu na morzu, czyli sposób na dekorację łodzi

Łódź dla większości z nas staje się ucieczką od rzeczywistości i stresów dnia codziennego oraz miejscem, które oferuje nienaruszony spokój i pokój. Dla tych, którzy mają szczęście mieć sporej wielkości jacht lub łódź, daje to możliwość długich podróży, a nawet możliwość przeżycia tego przez czas nieokreślony, jeśli naprawdę nie możesz się nasycić morskim życiem!

Chcesz, aby twoja łódź była niczym drugi dom z dala od domu? Dekorowanie wnętrza łodzi nie może być w takim razie zapomniane i zlekceważone – bo jest ważne. Ale nie wpadnij w pułapkę posiadania standardowej łodzi funkcjonalnej, jak wielu innych, uczyń swoją markę wśród żeglarskiego świata i stwórz wnętrze, z którego naprawdę możesz być dumny! Sprawi to, że spędzanie czasu na łodzi będzie jeszcze bardziej wyjątkowe, a Ty nie będziesz miał myśli o tym, czy zaprosić ludzi na rejs! Jeśli spędzasz dużo czasu na swojej łodzi i chcesz, aby było to jedno z najprzyjemniejszych doświadczeń twojego życia – oto kilka prostych pomysłów na dekorację łódek, które mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać posiadaną przestrzeń!

Dodaj trochę koloru

Wiele wnętrz łodzi tonie w swoich nieskazitelnych i neutralnych kolorach, ale ten wygląd nie jest ciekawy i nie ma osobowości. Możesz z łatwością dodać kolor np. zamieniając beżowe narzuty i poduszki na kolorowe i żywe tkaniny lub wybierając czarno-szarą kolorystykę, aby uzyskać naprawdę gładki i luksusowy klimat w swoim wnętrzu. Wprowadzanie drobnych poprawek w ten sposób może mieć ogromne znaczenie.

Jeśli masz szczęście, i masz sypialnię na swoim jachcie, jest to okazja, aby naprawdę pozwolić swojej osobowości zabłysnąć. Niektórzy mogą myśleć, że jest to wyłącznie miejsce do cumowania, ale Ty traktuj to tak sypialnię w domu – spraw, by była to Twoja prywatna przestrzeń i przytulny mały raj. Bycie na morzu może być wspaniałym doświadczeniem, a przyniesienie tam ze sobą kawałka domu może uczynić je jeszcze lepszym, niż posiadanie “funkcjonalnego” i standardowego pokoju, w którym wszyscy goście mogliby spać. Czasem taki akcent jak tabliczki na drzwi może już naprawdę wiele wnieść do wyglądu tego miejsca.

Przechowywanie

Tak samo jak robisz to w domu, tutaj również upewnij się, że masz mnóstwo miejsc do przechowywania, które pasują do twoich istniejących mebli. To powstrzymuje twoje wnętrze przed zagraceniem i jest dobrym pretekstem do kupienia kolorowych i ładnych pudełek lub nowego mebla do wypełnienia kabiny.

Gdziekolwiek jesteś, w jakimkolwiek miejscu na świecie, utrzymuj swoją osobowość na morzu, dodając do łodzi dodatki prosto z domu. Niezależnie od tego, czy jest to ramka na zdjęcia, czy po prostu zastawa stołowa lub pościel – dobrze jest pamiętać, skąd pochodzisz, i to także bardzo kojące uczucie.

Znajdź inspirację

A jeśli naprawdę nie masz pojęcia, od czego zacząć – wyjdź i znajdź inspirację! Istnieje mnóstwo informacji i obrazów w Internecie, książkach i czasopismach, które sprawiają, że masz ochotę zrobić coś podobnego w swoim domu. To zawsze działa, to sprawdzona metoda.

Opracowano wspólnie z firmą: auto pomoc niemcy

spacer

Odpowiedz