euro-1605659_960_720

Kredyt konsolidacyjny: krok bliżej do wolności finansowej i zakupu statku!

Tradycyjną metodą konsolidacji zadłużenia jest wykupienie jednej dużej pożyczki od banku lub unii kredytowej i wykorzystanie tych pieniędzy na spłatę kilku mniejszych długów. To może być skuteczne, o ile nie masz niezbyt doskonałej historii płatności i niskiego wyniku kredytowego, co oznacza, że mógłbyś nie zostać zatwierdzonym do uzyskania pożyczki konsolidacyjnej. W obu przypadkach pożyczka, którą otrzymasz, będzie zawierała wysokie oprocentowanie.

Taki kredyt konsolidacyjny obniży miesięczne płatności i stopy procentowe oraz zapewni konsolidację rachunków – wszystko bez pożyczki.

Doradcy finansowi pracują z wierzycielami i otrzymują jedną przewidywalną miesięczną opłatę, na którą możesz sobie pozwolić. Możesz wybrać dzień miesiąca, który najbardziej Ci odpowiada, na podstawie osobistego budżetu i harmonogramu płac.

Wskaźnik skuteczności dla osób zapisanych na programy zarządzania długami wynosi 55%. Wykonuj miesięczne płatności na czas i eliminuj zadłużenie z tytułu kart kredytowych, a w ciągu 3-5 lat wyjdziesz na prostą i będziesz mógł kupić ten wymarzony statek!

Konsolidacja zadłużenia? Oto korzyści:
  • Jedna płatność skonsolidowana
  • Płacenie wielu długów to ciężka praca – dzięki planowi zarządzania długiem ułatwiasz sobie tego realizację.

Konsolidacja zadłużenia w jedną płatność to dobry wybór również dlatego, że obniża stopy procentowe. Jeśli się zakwalifikujesz, możesz być w stanie uzyskać niższe odsetki od Twoich wierzycieli.

Szybciej spłacisz swój dług. Chcesz być wolny od długów w ciągu kilku lat? To jest to, dzięki czemu to pobożne życzenie stanie możliwe, tym bardziej że to Ty wybierasz termin płatności. Czy masz wrażenie, że żonglujesz zbyt wieloma płatnościami ze zbyt wieloma terminami płatności? Dzięki planowi zarządzania długiem można zaplanować dokładny dzień miesiąca, w którym pojedynczy dług obciąża wszystkie zadłużenia. Oznacza to koniec nieporozumień co do tego, co należy zapłacić, gdy: wszystkie twoje długi są pokrywane jedną opłatą.

Dobra firma oferująca konsolidacje może pomóc ci stać się wolnym od długów. Będą Cię uczyć, motywować i inspirować Cię do pozostawania bez takich obciążeń finansowych. W ten sposób program edukacji finansowej nauczy Cię, jak oszczędzać, budować fundusz i ustalać możliwe do osiągnięcia cele finansowe.

Nadmierne zadłużenie na karcie kredytowej – to, co sprawia, że ludzie mają największe kłopoty finansowe – jest najlepszym powodem konsolidacji zadłużenia. Średnie oprocentowanie kart kredytowych w 2017 roku wyniosło 16,06%. Oprocentowanie pożyczek konsolidacji zadłużenia zależy od wyniku kredytowego, ale jeśli Twój wynik był powyżej 640, możesz uzyskać pożyczkę nawet za 7%.

Zabezpieczone długi, takie jak te na domy, nieruchomości i samochody, a nawet właśnie statki mogą być refinansowane, ale nie są uważane za dobrych kandydatów do konsolidacji zadłużenia, ponieważ narażasz cenny majątek na ryzyko. Dom lub inne dobro może zostać przejęte, jeśli nie otrzymasz płatności. Jeśli nie chcesz narażać się na to – konsolidacja będzie lepszym rozwiązaniem. Poczytaj więcej tutaj: https://www.habza.com.pl/kredyty-dla-klientow-indywidualnych/kredyt-konsolidacyjny/

spacer

Odpowiedz