working-2625412_960_720

Laptop do gier podczas rejsu – podpowiemy, jak go znaleźć!

Wiele zalet potężnego laptopa jest natychmiastowych i oczywistych. Możesz zabrać ze sobą nawet wymagające gry komputerowe, gdy udajesz się na długi rejs – wszystko w tym samym pakiecie, który zapewnia łatwy dostęp do Internetu i możliwość pracy, odrabiania lekcji- a w szczególności grania w ulubione gry.

Istnieją jednak inne zalety przenośności wysoce wydajnego laptopa, które mogą Cię zskoczyć. Posiadanie komputera na kolanach oznacza, że możesz oddać się tej epickiej grze strategicznej na środku oceanu! Najlepsze laptopy do gier zaskoczą Cię dostępem do niezwykle głębokiej i różnorodnej biblioteki gier komputerowych.

Istnieje jednak mnóstwo dostępnych opcji, a różnice w każdym zakresie od dużych różnic w wydajności do naprawdę subtelnych, drobnych różnic, które z czasem mogą wydawać się jeszcze ważniejsze. Więc od czego zacząć, gdy szykujesz się do tego, aby kupić nowy, błyszczący laptop do gier ?

Zdecyduj, czego potrzebujesz … i czego chcesz

Szukasz przenośnego dodatku do istniejącego komputera? A może chcesz w pełni wymienić lub emulować swój domowy komputer (czy nie masz go w pierwszej kolejności – w takim przypadku powinieneś rozważyć skorzystanie z naszego najlepszego przewodnika na temat gier)? Czy potrzebujesz możliwości grania w każdą wysokiej klasy grę, która się pojawi, i nie zadowoli Cię mniej niż maksymalne ustawienia, czy chcesz po prostu bawić się grami swobodnymi i łamigłówkami, gdy jesteś poza domem?

Odpowiedzi na te pytania wpłyną na to, ile musisz wydać i jakich laptopów będziesz musiał szukać. Jeśli szukasz dodatkowego komputera, który możesz zabrać ze sobą i nie musisz uruchamiać najnowocześniejszego oprogramowania lub gier na ultra, możesz:

  • oszczędzić na sprzęcie
  • zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Na przykład wiele gier będzie działać dobrze na zintegrowanym układzie graficznym i nie będziesz potrzebować niesamowicie szybkiego procesora; Radzę jednak wybrać tę maszynę, która pozostawia trochę miejsca na aktualizację, na wypadek gdybyś później zmienił zdanie i chciałby zwiększyć wydajność swojej maszyny. Wiele laptopów jest sprzedawanych jako systemy zamknięte, bez możliwości późniejszego rozszerzenia lub dodania komponentów, więc jeśli wybierzesz się na rynek, upewnij się, że wiesz, co kupujesz.

Priorytet sprzętu

Nawet po tym, jak zdecydujesz, jaki zakres laptopów odpowiada Twoim potrzebom, musisz rozważyć, które specyfikacje są dla Ciebie najważniejsze. Jeśli zamierzasz intensywnie pracować na laptopie, a także grać, potrzebujesz odpowiedniego procesora, aby poradził sobie z obciążeniem. Z drugiej strony, jeśli kupujesz maszynę wyłącznie do gier, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na procesorze i skoncentrować się na wydajnej karcie graficznej. Na szczęście karty mobilne do laptopów mają dzisiaj niesamowite możliwości, a inwestowanie w solidny procesor graficzny nie musi obciążać całego budżetu. Ponadto, jeśli wymieniasz pulpit, prawdopodobnie wybierzesz większy ekran o wyższej jakości, może coś w zakresie 17 ”lub 18”, a jeśli chcesz zabrać komputer ze sobą w podróż , lżejszy, bardziej kompaktowy model jest prawdopodobnie lepszym wyborem

gamingowe biurko led

spacer

Odpowiedz