aaron-burden-GQlKO6siGuU-unsplash

Latarnia uliczna z baterią słoneczną

 

Jeśli nie możemy podciągnąć prądu do miejsca gdzie chcemy podłączyć lampę to, co zrobić? Rozwiązaniem dla nas najlepszym będzie uliczna latarnia solarna, która ma własne zasilanie. W ten sposób zyskamy możliwość o wiele szybszego i bardziej praktycznego zamontowania gotowego zestawu. Szukając lampy trzeba sprawdzić czy posiada baterię słoneczną. Wtedy można ją zamówić dla siebie. Jeszcze lepiej będzie, jeśli zamówimy lampę, która posiada pilota zdalnego sterowania. Wtedy w każdej chwili można lampę uruchomić albo wyłączyć. Ustawiamy również jej moc świecenia, przez co można zwiększyć jej wydajność. To proste i każda osoba po przeczytaniu instrukcji będzie wiedziała jak ma to zrobić.

Jakie mocy latarnie uliczną zamówić?

Trzeba sprawdzić jak dużo światła jest nam potrzebne? Wtedy określimy się z mocą takiej lampy. W normalnej lampie potrzebny jest prąd, który tani nie jest, dlatego oszczędzamy na tym, ale w tym przypadku takich problemów nie mamy. Lampa sama się ładuje i wtedy, kiedy potrzebujemy światła to je oddaje. To najlepsze rozwiązanie na dzisiejsze czasy, dlatego warto z niego już teraz skorzystać. Lampa zużywa mało prądu, dlatego może świecić pełną mocą przez wiele godzin. To ile to będzie godzin zależne będzie do baterii, jaką posiada i ilości prądu, jaki potrzebuje. To wszystko można będzie sobie w indywidualny sposób dopasować do własnych wymagań. Z użytkowania takiej lampy będziemy bardzo zadowoleni i to jest dla nas najważniejsze.

Oferty ze sklepu online

Warto sprawdzić ofertę, jaką przygotował dla nas sklep online, który takim oświetleniem się zajmuje. Wiemy wtedy, że na pewno znajdziemy tam najlepszej klasy latarnie uliczne, które posiadają certyfikat CE. Są bezpieczne i działają bez najmniejszych problemów. Sklep rawenberg.pl jest w stanie przygotować nam dokładnie taką ofertę, jaka jest nam potrzebna. Spełnią nasze wymagania i oczekiwania. Każda z oferowanych latarni jest wykonana bardzo solidnie. Nie musimy się martwić tym, że zaszkodzą jej mrozy albo upały. Obudowa jest szczelna, dlatego wilgoć latarni nie będzie straszna.

spacer

Odpowiedz