Cruise-Ship-Boat-Fishing-for-Yachts-by-epsos.de_

Marynistyczny trend w modzie – czy na pewno wciąż modny?

Co roku latem widuje się ludzi ubranych w charakterystyczne dla tego trendu kolory. Typowa kolorystyka to biel, granat oraz nieco czerwieni. Takim barwom towarzyszą ubrania oraz dodatki w paski. Słoneczna, ciepła pogoda zachęca do ubierania się w taki sposób. Moda to nie tylko nowości, to także pewne powracające okresowo trendy. Zawsze latem marynistyka znajduje się w centrum zainteresowania. Ma to odbicie także w sposobie ubierania się.

Styl marynistyczny jest wciąż modny, jednak ogranicza się to do okresu letniego. Doskonale widać to w sklepach, gdzie ubrań w paski pojawia się mnóstwo. Trend ten można także zauważyć oglądając zdjęcia z wybiegów. Są charakterystyczne kolory, różne warianty pasków oraz typowe motywy np. kotwicy. Co ciekawe, sukienki w tym stylu potrafią wyglądać elegancko (ciekawie wpisują się w ten styl sukienki wieczorowe Motive & More). Nie trzeba wybierając go, rezygnować z elegancji. Długość do kolan, paski granatowe i białe na całości albo części, dodatki w tych kolorach, odrobina czerwieni – to dobry przepis na połączenie tego stylu z elegancją. Można także ubrać się na biało lub granatowo i w paski mieć coś z dodatków. Do eleganckiego ubrania potrzebne są bardziej eleganckie buty, co najmniej sandały. Do stroju swobodniejszego wkłada się balerinki albo espadryle. Lato zachęca do swobody, dlatego, jeśli tylko okazja na to pozwala, to warto ubierać się wygodnie i swobodnie. Jednym z powodów, że marynistyka jest latem tak popularna, nie tylko w modzie, ale i np. w aranżacji wnętrz, są właśnie skojarzenia z nią związane. To swoboda oraz przygoda i odpoczynek. Chcąc wyglądać modnie latem, warto mieć trochę wygodnych ubrań białych i granatowych oraz w paski. Przydadzą się także typowe dla tego stylu dodatki. Wystarczy dodać do zwykłej granatowej sukienki torebkę w paski oraz białe espadryle i już cała stylizacja nabierze tak modnego latem stylu. W wersji eleganckiej można połączyć jasną sukienkę z granatową marynarką i dodać do nich czerwone dodatki.

W modzie męskiej styl marynistyczny jest także bardzo modny. Minimum, jakie trzeba mieć, aby się tak ubierać, to białe, szare czy niebieskie spodnie oraz różne koszulki w paski. Paski mogą być białe i granatowe albo białe i czerwone. Warto mieć także sweter w podobnym stylu. Jeśli chce się wyglądać bardziej elegancko, to przyda się cienka marynarka. Nie musi być granatowa. Może mieć inną kolorystykę. Będzie dopełnieniem koszulki w paski. Dla mężczyzny, którego interesuje marynistyka i ten styl, na lato przydadzą się dodatki w stonowanych kolorach albo białe i granatowe.

Ubieranie się w stylu marynistycznym daje mnóstwo frajdy. Dorosłym w równym stopniu jak dzieciom. Pewnie wiele osób ubierałoby się w taki sposób, nawet gdyby nie było to modne. Że jednak jest, to tym bardziej warto za tym trendem podążać. Wybór ubrań w sklepach jest ogromny. Bluzki, koszulki, sukienki, dodatki, a wszystko w tak lubianej latem kolorystyce. Ubieranie się w tym stylu ma znakomity wpływ na nastrój. Dopóki lato trwa, warto korzystać z tego, że można nosić ubrania w tym stylu.

spacer

Jeden komentarz do wpisu “Marynistyczny trend w modzie – czy na pewno wciąż modny?

  1. Fila

    Ostatnio szukałam dużej, przestronnej torebki, która bez problemu pomieściłaby format A4. A z tym bywa różnie. Gdy kupowałam przez internet, torebka często okazywała się mniejsza niż na zdjęciach i pomimo zapewnień sprzedającego, nie mieściła zbyt wiele. A
    tak wygląda torebka listonoszka formatu A4, którą kupiłam w sklepie online. Różnice widać już na pierwszy rzut oka. Jeśli szukacie sprawdzonych, pojemnych i dobrze uszytych torebek, nie kupujcie chińszczyzny, bo to będą wyroby na jeden sezon.

Odpowiedz