1860

Marynistyczny trend w modzie sportowej – czy wciąż jest aktualny?

Choć trendy w modzie zmieniają się praktycznie z sezonu na sezon, sporo jest stylów, które nigdy nie wychodzą z mody i od dawna są ponadczasowe oraz uniwersalne. Jako przykład wystarczy podać klasyczną małą czarną czy dobrze skrojony garnitur. Ale nie tylko – dużym zainteresowaniem w każdym sezonie cieszy się trend marynistyczny i to niekoniecznie wyłącznie wśród osób w różnym stopniu związanych z wodą.

Moda marynistyczna jest nie do podrobienia i na pierwszy rzut oka można ją odróżnić od innych stylów. Przede wszystkim są to ubrania dosyć luźne, często tak zwane oversize. Nie eksponują walorów sylwetki, a pomagają ukryć jej ewentualne defekty. W modzie marynistycznej dominuje kolorystyka przede wszystkim morska – biel, błękit, odcienie granatu i niebieskiego. Bardzo popularne są również ubrania w biało-niebieskie paski, które zawsze kojarzą się z marynarzami.

Kwintesencja elegancji i dobrego smaku

W modzie marynistycznej na uwagę zasługuje jej elegancja i wysmakowany design. Osoby ubierające się w stylu marynistycznym świetnie się prezentują, wyglądają stylowo i mogą w takiej stylizacji iść nawet do pracy. Oczywiście, pod warunkiem, że poza odpowiednią kolorystyką także krój ubrań jest właściwy. Umiejętne łączenie bieli i granatu nigdy nie wychodzi z mody i jest popularne w każdej kategorii wiekowej. Moda marynistyczna nie jest bowiem wyłącznie dla osób młodych lub starych. Z powodzeniem mogą w tej stylistyce chodzić osoby w każdym wieku. Wystarczy odpowiednio dopasować krój ubrań. Z pewnością taka stylistyka sprawi, że ani na mieście, ani w pracy nie pozostaniemy niezauważeni.

Torby stylizowane na worki żeglarskie

Oprócz umiejętnie dobranych ubrań charakterystyczne dla stylu marynistycznego są również dodatki. Nieodłączną częścią garderoby są duże pojemne torby lub plecaki, stylizowane pod względem zarówno wyglądu i kształtu, jak i rodzaju materiału na worki żeglarskie. Na pierwszy plan wysuwają się naturalne materiały oraz proste nadruki czy rysunki. Plecaki w stylu marynistycznym mogą z powodzeniem nosić zarówno panie, jak i panowie. Są nie tylko świetnym uzupełnieniem stylizacji, ale również praktycznym dodatkiem – można w nich zmieścić naprawdę sporo, zarówno gdy idziemy do pracy, jak i wtedy, gdy planujemy większe zakupy.

Ubrania i dodatki kupuj w sprawdzonych sklepach

Jeśli decydujemy się na stylizację zgodną z marynistycznymi trendami, warto zadbać o to, by zarówno ubrania, jak i dodatki były dobrej jakości. Na https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html można znaleźć szereg sprawdzonych toreb i plecaków, które charakteryzują się doskonałą jakością wykonania,a także niepowtarzalnym efektem wizualnym. Świetnym uzupełnieniem marynistycznej stylizacji mogą być również apaszki, duże, rozłożyste kapelusze, a także biżuteria stylizowana na taką, jakby była wyłowiona prosto z morza. Tu dominują przede wszystkim motywy muszelek, rafy koralowej oraz biżuteria wykonana z naturalnego bursztynu.

spacer

Jeden komentarz do wpisu “Marynistyczny trend w modzie sportowej – czy wciąż jest aktualny?

  1. Rysiek

    Ciekawie wyglądają nadruki na takich torbach. Liczy się dobry pomysł na grafikę i dobra jakość druku. Więcej o drukarkach macie na nakarmdrukarke.pl

Odpowiedz