beautiful-girl-2008367_960_720

Marzy Ci się praca kosmetyczki na luksusowym statki? Ten artykuł jest dla Ciebie!

Praca kosmetyczki na statku wycieczkowym to idealna okazja dla właściwej osoby, która chce uzupełnić swoje obecne umiejętności, fantastycznym długoterminowym celem rozpoczęcia lukratywnej i fascynującej kariery w super żeglarskim świecie!

Właściciele salonów piękności na statkach wycieczkowych szukają wysoko wykwalifikowanych kosmetyczek, które są ekspertem w dziedzinie pielęgnacji urody i masażu. Idealna kandydatka dodatkowo posiada pewne umiejętności fryzjerskie, choć zwykle nie jest to konieczne.

Wybrana kandydatka przeżyje kilkumiesięczny okres próbny w wyznaczonym przez pracodawcę miejscu. Będzie dbać o piękno rodziny i przyjaciół, a także o ogólne obowiązki związane z utrzymaniem salonu. Wynagrodzenie w okresie próbnym będzie zależeć od doświadczenia i kwalifikacji.

Udany okres próbny doprowadzi daną kandydatkę do zdobycia pozycji na jednym z najlepszych super jachtów na świecie, który odwiedza latem wszystkie regiony Morza Śródziemnego, zimą Ocean Indyjski i inne części świata. To brzmi naprawdę fascynująco!

Obowiązki kosmetyczki na jachcie

Na jachcie będziesz odpowiedzialna za wszystkie zabiegi kosmetyczne i masaże dla gości. Ponadto pracodawca może od kandydatki oczekiwać tego, że będzie działać jako stewardessa we wszystkich aspektach łodzi wraz z 21 innymi członkami załogi.


Aspekt stewardessy polega na tym, aby :

  • wnętrze łodzi było nienaruszone pod każdym względem,
    -rozpieszczać gości na pokładzie,
    -serwować jedzenie, napoje,
    -dbać o ich całkowity komfort na pokładzie.


Wynagrodzenie jest wyjątkowe i obejmuje bonus i napiwki, w pierwszym roku na pokładzie powinno wynosić znacznie ponad 50 000 euro (podstawowa wypłata od 24 000 euro rocznie, w zależności od doświadczenia). Podczas pracy na jachcie wszystkie posiłki, napoje i zakwaterowanie będą wliczone w cenę.

Przez cały rok nasi klienci będą czarterować jacht, a Twoim zadaniem będzie zapewnienie, aby goście na pokładzie super jachtu zyskali doświadczenie i wszelkie przyjemności życia!


Wybrany kandydat musi mieć kwalifikację
i być w stanie wykonać głęboki masaż tkanek. Musisz być elastyczna i potrafić pracować długie godziny, zawsze wykazywać inicjatywę i zachować spokój pod presją. Dobrze będzie, jeśli na swoim koncie ma się już doświadczenie w prestiżowym salonie na lądzie, takim jak rzeszowski M Estetic – sprawdź https://mestetic.pl, który jest jednym z najlepszych na Podkarpaciu.

Tak prestiżowa okazja do pracy na pokładzie wspaniałego super jachtu w trosce o dobro naszych głośnych gości oznacza, że pracodawcy są zainteresowani otrzymywaniem zgłoszeń wyłącznie od kandydatów o wysokich kwalifikacjach, którzy spełniają następujące wymagania: niezbędne jest doświadczenie w pracy w środowisku wysokiej jakości, minimum dwuletnie doświadczenie, możliwość lekkiej komunikacji z klientami z wyższych sfer, zaufanie do dostarczania imponujących zabiegów i usług. Będziesz także wysoko wykwalifikowanym masażystą. Wciągająca osobowość, doskonała etyka pracy oraz wykazanie si,ę jako y gracz zespołowy wykazujący inicjatywę i elastyczność jest dodatkowym atutem.

spacer

Odpowiedz