woman-gb5ed00052_640

Nawet wilki morskie chcą wyglądać doskonale!

Co łączy historyczne statki i zadbanych ludzi? Z pewnością fakt, że trudno obok nich przejść obojętnie! Chociaż to porównanie może wydawać się nieco dziwne, po głębszym zastanowieniu, z pewnością uda nam się stwierdzić, że jest w tym głębszy sens. Co więcej, mamy dla wszystkich miłośników statków historycznych doskonałą ofertę! Skyclinic dla wszystkich fanów żaglowców, zwłaszcza tych z bogatą i ciekawą historią, oferuje atrakcyjne promocje i konkurencyjne ceny. Co można znaleźć w naszej ofercie i dlaczego wilki morskie powinny się nią zainteresować? Powodów jest wiele, my jednak skupimy się tutaj na kilku.

Brak konieczności depilacji to więcej czasu na zgłębianie swoich pasji?

Człowiek żyje w ciągłym pędzie, dlatego właśnie bardzo często brakuje nam czasu na pasje. Oczywiście, dobra organizacja pozwala na wygospodarowanie dziennie kilku chwil na relaks, jednak w tym zakresie można zrobić znacznie więcej. Co zajmuje nam czas każdego dnia i jest działaniem, które nie do końca chcemy wykonywać? Część osób z pewnością wskaże codzienne golenie nóg. Mamy więc dobrą informację, dzięki epilacji czynność ta pozostanie tylko wspomnieniem!

Epilacja to nic innego jak trwała depilacja laserowa. Brak pierwszej litery „d” nie jest błędem. Czy epilacja jednak jest trwała, z drugiej strony nie do końca. Po zakończonej sesji epilacji laserowej należy co jakiś czas  wykonać zabieg przypominający. Metod depilacji jest kilka. Zwykle odbywa się to w gabinecie, na przykład u kosmetologa lub w gabinecie medycyny estetycznej.

W Skyclinic mamy ofertę, dzięki której niechciane włoski pozostaną tylko wspomnieniem. Jeżeli poszukiwana jest epilacja Warszawa oferuje wiele rozwiązań, jednak najlepiej powierzyć pozbywanie się zbędnego owłosienia fachowcom. My nie tylko pomagamy w uzyskaniu wymarzonego wyglądu, ale również wyjaśniamy dokładnie klientom, czego mogą się spodziewać w związku z poszczególnymi zabiegami.

O co więc dokładnie chodzi w epilacji? W powszechnym użyciu częściej mówi się „depilacja laserowa” niż epilacja laserowa, ponieważ ten pierwszy termin jest łatwiejszy do zrozumienia dla większości ludzi. Nie zmienia to faktu, że epilacja laserowa jest najskuteczniejsza i umawiając się na zabieg, zwykle właśnie o nią nam chodzi. Najpopularniejszym laserem do tego typu zabiegów jest laser diodowy. Jest to laser medyczny, certyfikowany, który od wielu lat jest na rynku i przynosi bardzo dobre efekty. Jeśli zastanawiasz się nad epilacją to warto rozważyć tę opcję, bo dzięki niej na zawsze pozbędziesz się owłosienia. Jak działa laser diodowy?

Depilacja to nietrwała metoda usuwania włosków z naszego ciała. Proces ten odbywa się mechanicznie, na przykład za pomocą jednorazowych maszynek do golenia, domowych depilatorów, wosku lub pęsety. Epilacja jednak usuwa mieszek włosowy i sprawia, że włoski nie odrastają. Nie uzyskasz takiego samego efektu domowymi metodami. Ponadto depilacja w domu jest na dłuższą metę kosztowna ze względu na niezbędne akcesoria, takie jak pianka, wosk, krem, żel i depilator domowy. Osoby o gęstych, twardych włosach, które  bardzo szybko rosną, muszą je wyrywać niemal codziennie! Dlatego właśnie epilacja w Skyclinic przynosi wiele korzyści i znacznie poprawia komfort życia.

Kończą Ci się leki? Nie musisz stać w kolejce do lekarza

Kolejnym rozwiązaniem, które pozwoli na zaoszczędzenie czasu jest możliwość otrzymania e-recepty. Czym jest e-recepta? To oczywiście recepta, która nie wymaga wizyty i lekarza. Dobrą informacją jest fakt, że w SkyClinic wystawiamy e-recepty, o ile oczywiście jest to uzasadnione.

Erecepta to bardzo wygodne rozwiązania, zwłaszcza, jeżeli przyjmujemy stale jakieś leki, takie jak na przykład tabletki antykoncepcyjne, czy leki na nadciśnienie, a nawet niektóre witaminy, które są dostępne tylko w przypadku wystawienia recepty. W takiej sytuacji w SkyClinic receptę można otrzymać praktycznie od ręki, jednak pod konkretnymi warunkami – dla nasz zdrowie i komfort naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego staramy się podejść do sprawy w sposób odpowiedzialny.

Erecepty są dostępne dla osób, które kontynuują u nas leczenie, jednak można otrzymać ją już na samym początku współpracy. Wszystko za sprawą e-konsultacji, które dla komfortu naszych pacjentów są jedną z opcji, dostępnych w Skyclinic. Podczas konsultacji lekarskiej online, można skonsultować swój przypadek i otrzymać ereceptę. Co jednak bardzo ważne, nie zawsze istnieje możliwość wystawienia takiej recepty. O ile w przypadku, gdy już przyjmowaliśmy dany specyfik, nie będzie z tym problemu, to w niektórych przypadkach lekarz może zalecić dodatkowe badania. W takim przypadku musimy mieć jednak świadomość, że to wszystko przez fakt, że w Skyclinic zdrowie naszych pacjentów jest najważniejsze, a nieodpowiednio dobrane specyfiki mogą nam zaszkodzić.

Ekonsultacja jednak zwykle jest wystarczająca (o ile nie chodzi o poważny problem zdrowotny), w związku z czym możemy bez obaw skorzystać z tej możliwości i nie przejmować się koniecznością dojazdów do lekarza, które potrafią być czasochłonne, a czas możemy poświęcić na zgłębianie swoich pasji.

 

spacer

Odpowiedz