copenhagen-94100_640

Oczyszczacz powietrza i inne wynalazki, które możesz zainstalować na własnym jachcie

Posiadanie własnego jachtu to wielkie marzenie każdego miłośnika żeglarstwa. Własna jednostka pływająca pozwala uniezależnić się od czarterów i sprawia, że możemy wybrać się na dłuższy czy krótszy rejs zawsze wtedy, kiedy mamy na to ochotę. Jeśli chcemy mieć własny jacht, warto uważnie rozejrzeć się na rynku – wbrew pozorom, nie zawsze jest to wydatek ponad nasza kieszeń.

Jeśli chcemy mieć własny jacht, niekoniecznie musimy myśleć o drogim i bardzo ekskluzywnym modelu. Dobrej jakości jednostki pływające można kupić z drugiej ręki nawet za kilkanaście tysięcy. Aby można je było wypuścić na wodę, warto je dopasować do indywidualnych potrzeb i wyposażyć we wszystko, co może nam być potrzebne w czasie dłuższych i krótszych podróży. Zadbajmy o meble, sprzęt żeglarski, miejsca do przechowywania, a także o atmosferę – także tę dosłowną, czyli o oczyszczanie powietrza.

Urządzenia, które sprawdzają się zawsze

wirtualne biuro BiałystokKlimatyzatory i oczyszczacze powietrza dawno przestały być urządzeniami, na które mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Dziś sporo jest niewielkich, przenośnych i funkcjonalnych modeli, na które mogą sobie pozwolić niemal wszyscy, którym zależy na dobrej jakości powietrza. Modele takie jak Ideal AP 60 PRO oraz Ideal AP 80 PRO są doskonale dopasowane do potrzeb, wykonane z wysokiej jakości komponentów, mają świetne parametry techniczne. Oczyszczanie powietrza przydaje się nie tylko w domach i mieszkaniach oraz w przestrzeniach biurowych, ale również w podróży i na wakacjach. Jeśli chcemy mieć dobrą jakość powietrza w czasie rejsu jachtem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźć dopasowany oczyszczacz, który bez problemu będzie można zamontować na jachcie.

Zalety oczyszczaczy powietrza

Nowoczesne oczyszczacze powietrza usuwają z niego wszystko, co może być szkodliwe dla naszego zdrowia. Wszystkie modele, bez względu na jakość, wydajność i parametry, posiadają specjalne filtry, które pochłaniają powietrze i zatrzymują wszelkie szkodliwe drobinki, zanieczyszczenia, alergeny, roztocza, kurz oraz inne substancje, które mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia. W przypadku jednostek pływających oczyszczacze usuwają też zapach farby i innych chemikaliów, które stosowane są do konserwacji kadłuba czy ochrony przeciw wodzie i wilgoci. Dzięki oczyszczaczom jakość powietrza w kabinie znacznie wzrasta, dzięki czemu także w czasie nocnego wypoczynku możemy oddychać świeżym, czystym powietrzem. Wybierając oczyszczacz powietrza na jacht, warto zwracać uwagę na jego parametry, a także na wielkość. Ma ona znaczenie zwłaszcza w przypadku niewielkich łodzi, w których ważny jest każdy centymetr kwadratowy powierzchni. Starajmy się znaleźć takie oczyszczacze, które mają jak najlepszy stosunek wielkości do wydajności i funkcjonalności.

spacer

Odpowiedz