administrate-4969572_960_720

Pieczątki, taśmy, personalizacja – sposób na wrażenia klienta

W sklepie internetowym Twoje opakowanie jest zazwyczaj pierwszą rzeczą, której dotkną klienci Twojej marki. Bez odrobiny niestandardowego brandingu tracisz okazję do stworzenia niezapomnianego wrażenia z rozpakowywania. W świecie e-commerce nadanie osobistego charakteru to całe pięknego w opakowaniu. Pudełka niestandardowe i https://www.maxonline.pl/stemple-do-nadruku-na-torbach-kartonach to dobry początek i mogą być najbardziej ekonomiczną opcją dla wszystkich. Warto też pomyśleć o dołączeniu niestandardowych taśm. Wraz z gumowymi stemplami:

• są skalowalne,
• są wszechstronne,
• stanowią alternatywę dla wysyłki w drukowanych pudełkach.

Gumowana taśma papierowa będzie wyglądać znajomo dla każdego, kto złożył zamówienie w sklepie online. Chociaż wymaga użycia specjalistycznego dozownika do zwilżenia kleju aktywowanego wodą, jest to zdecydowanie najsilniejszy sposób zabezpieczenia opakowań. Powierzchnia papieru pakowego pięknie komponuje się ze standardowymi pudełkami z tektury falistej oraz opieczętowaną powierzchnią.

Standardowa taśma pakowa jest idealna, jeśli chcesz pracować z pistoletami taśmowymi. Jest to wszechstronna opcja pakowania wszystkich typów pudełek, a także może osiągnąć wyrafinowany wygląd.

Jak jeszcze można pakować w interesujący sposób?

Wreszcie, taśma maskująca jest lekką opcją z naturalną teksturą papieru krepowego, często używaną do uszczelniania artykułów spożywczych, takich jak kanapki i mięso. Możesz go również użyć do pakowania pudełek, szczególnie jeśli wymagają one łatwego otwarcia. Klej bez pozostałości ułatwia otwieranie. Na pewno znajdziesz co najmniej kilka ulubionych projektów opakowań z Internetu, które podkreślają wszechstronność niestandardowych taśm i stempli również w przypadku wysyłki Twojego towaru. Daj się ponieść kreatywności i zobacz potencjał opakowania dla wysyłanych przez siebie zamówień.

Kiedy co miesiąc wysyłasz przedmioty o różnych rozmiarach, nie możesz polegać na drukowanych pudełkach jako rozwiązaniu, ale to nie jest powód, dla którego Twoje opakowanie jest nudne. Naprawdę bez względu na wszystko warto tworzyć zachęcające, wyraziste opakowania np. w stylu retro z odważnymi liniami, teksturami i znajomymi kształtami, które wywołują nostalgię na kilka dni przed wysłaniem e-maila. Wzorzysta papierowa taśma jest skomplikowana i wciągająca, oprawiona w pudełko i dopracowana pieczątkami jest po prostu naprawdę uderzająca. Na papierze do pakowania powiększa to wszystko piękne kształty i tekstury, aby uzyskać bardziej nowoczesną perspektywę.

Minimalizm to domyślny „kolor” taśmy do pakowania, ale nie jest to jedyna opcja. Nieco bardziej nieprzejrzysta z podobnym połyskiem, biała taśma pakowa na białym pudełku to inna z nowych ulubionych propozycji dla nowoczesnych sprzedawców. Takie opakowania mają też dodatkową korzyść – dostosowuje obsługę klienta pod każdym kątem, gdyż na pieczątkach można umieścić ważne informacje kontaktowe, czy inne które mogą pomóc klientowi i Tobie jako sprzedawcy w brandingu.

spacer

Odpowiedz