Galactica Star

Piękna podczas żeglugi: pozwól sobie na luksusowe wakacje na jachcie

Długi wyjazd nie musi oznaczać zaniedbania. Kobieta potrafi poradzić sobie zarówno w pomieszczeniu całkowicie wyposażonym, jak i w przestrzeni nieprzeznaczonej do zabiegów mających na celu poprawę wyglądu. W jaki sposób zadbać więc o swój wygląd podczas żeglugi?

Pełen pakiet SPA

Niektóre firmy oferują możliwość podróży w pełni wyposażonym jachcie, nawet z pełnym pakietem SPA. W takich miejscach skorzystać można z wielu usług dostępnych w firmie SPA na lądzie, jak np. masaż i wiele innych. Każda kobieta może wybrać dla siebie odpowiedni pakiet, z którego będzie zadowolona. Znajdzie się także możliwość wyboru pakietu dla dwojga, na co namówić można partnera.

Kosmetyczka i wizażystka

Wraz ze SPA znaleźć się może także opcja skorzystania z usług kosmetyczki i wizażystki, które zadbają o wygląd nawet najbardziej wymagającej kobiety przez cały wyjazd. Liczne oferowane usługi takie, jak manicure, pedicure oraz dobór odpowiedniego ubrania czy makijażu sprawi, że każda pani będzie mogła czuć się tak, jakby skorzystała z usług oferowanych w salonach znajdujących się w mieście. Wystarczy tylko wybór odpowiednich usług.

Fryzjerka

Sprzęt dla fryzjerówKosmetyczka i wizażystka to niejedyne osoby, które w czasie podróży jachtem zadbają o kobiecy wygląd. Skorzystać można także z usług fryzjerki, która nie tylko dobierze odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy i charakteru kobiety, ale też zadba o kondycję włosów. W czasie podróży ciężej jest odpowiednio zadbać o swoje włosy, które wystawione na wysoką temperaturę, promienie słoneczne i dużą ilość soli, są zdecydowanie bardziej podatne na zniszczenia i osłabienie. W takim przypadku zabiegi fryzjerskie na jachcie doprowadzić mogą do poprawy jakości włosów. Nie tylko panie, ale także panowie skorzystać mogą z usług fryzjerskich dostępnych na statku.

Sauna

Często wraz z oferowanymi usługami na jachcie można znaleźć sale z saunami. Dostępność różnych rodzajów saun może odpowiadać różnym preferencjom klientów – w ofercie znaleźć się mogą sauny suche, mokre czy parowe. Spędzenie czasu w saunie jest świetną alternatywą dla gorących kąpieli, które są uwielbiane przez kobiety. Skorzystanie z dostępności sauny jest bardzo dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu podczas podróży jachtem.

Baseny

Kąpiel w basenie jest świetną rozrywką nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Baseny to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, z którego skorzystać może cała rodzina. W czasie zabawy dzieci w wodzie, rodzice mogą zrelaksować się, pływając lub korzystając z często dostępnych jacuzzi. Pływanie jest dobrym sposobem na utrzymanie kondycji fizycznej, co ważne jest także w podróży; sprzyja także poprawnemu kształtowaniu się kręgosłupa, co jest szczególnie istotne dla dzieci w czasie dorastania.\

Podczas podróży jachtem także można o siebie zadbać. Nie trzeba rezygnować z zabiegów pielęgnacyjnych stosowanych na co dzień, a dodatkowo można skorzystać z dodatkowych usług. Trzeba tylko dobrze wybrać ofertę podróży, których współcześnie na rynku jest wiele.

Informacje zawarte w artykule opracowaliśmy wspólnie z serwisem http://moje-kosmetyki.eu

spacer

Odpowiedz