barefoot-3557605_960_720

Podróż po nowe ciało: na co uważać decydując się na operację plastyczną za granicą?

Najwyższym priorytetem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Estetyki jest promowanie bezpieczeństwa pacjentów. Jeśli wybrałeś podróż do innego kraju w celu wykonania estetycznej operacji plastycznej, zachęcamy do przeprowadzenia badań i znalezienia odpowiedzi na pytania zawarte na tej stronie. Wybór estetycznej lub kosmetycznej chirurgii plastycznej za granicą wymaga starannego planowania i podejmowania decyzji.

Estetyczna chirurgia plastyczna wymaga wybrania wysoko wykwalifikowanego chirurga plastycznego. Jeśli planujesz podróżować poza granice kraju w celu wykonania operacji plastycznej, wybierz członka wyżej wymienionego towarzystwa.

Wybierz właściwą procedurę

Czy rozważana procedura zapewnia pożądane ulepszenia?

Przy ustalaniu realistycznych oczekiwań dotyczących chirurgii plastycznej ważne jest zrozumienie ulepszeń, jakie może zapewnić ta procedura. Na przykład, możesz rozważyć liposukcję, gdy konieczne jest wymodelowanie brzucha. Nie musisz jednak wybierać się za morze, by skorzystać z możliwości tego rodzaju procedur estetycznych chirurgii plastycznej. Dowiedz się więcej już teraz zaglądając na: https://christofferingves.pl/liposukcja/.

Czy w pełni rozumiesz procedurę i możliwe komplikacje?

Upewnij się, że rozumiesz, co oznacza procedura pod względem blizn, czasu powrotu do zdrowia i ryzyka.

Czy jesteś dobrym kandydatem do rozważanej procedury?

Porozmawiaj z chirurgiem o spodziewanym wyniku, aby upewnić się, że jest to uzasadnione. Ważne jest również, aby chirurg przeprowadził badanie medyczne w celu ustalenia, czy istnieje ryzyko powikłań.

Ostrożnie wybierz chirurga

Jakie jest doświadczenie i kwalifikacje chirurga?

Sprawdź, czy chirurg jest przeszkolony i ma doświadczenie w wykonywaniu rozważanej procedury. Wybór ginekologa na powiększenie piersi lub dermatologa na lifting twarzy może być ryzykowną decyzją.

Czy chirurg plastyczny ma certyfikat?

endokrynolog kazmirowicz Aby zostać członkiem w/w towarzystwa, chirurdzy muszą zostać zaakceptowani przez krajowe stowarzyszenie chirurgii plastycznej w kraju, w którym obecnie praktykują.

Czy chirurg jest członkiem uznanych krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej?

Zwykle takie prestiżowe członkostwo odbywa się na zaproszenie i jest przyznawane wnioskodawcom dopiero po szeroko zakrojonej kontroli. Masz prawo wiedzieć, czy chirurg należy do jego krajowego stowarzyszenia chirurgii plastycznej, ma certyfikat chirurga (lub równoważny w tym kraju) chirurga plastycznego i czy jest odpowiednio przeszkolony do wykonywania rozważanej procedury.
Czy kluczowy personel w biurze chirurga mówi płynnie w Twoim języku?

Jeśli nie możesz tego łatwo zrozumieć, bądź przygotowany na komplikacje.

Z kim się komunikujesz?

Powinieneś rozmawiać bezpośrednio z personelem lekarza i lekarzem. Biuro podróży powinno jedynie organizować podróże i zakwaterowanie.

Czy sprawdziłeś referencje chirurga?

Poproś o nazwiska i dane kontaktowe pacjentów, którzy niedawno przeszli podobne procedury, i skontaktuj się z nimi w sprawie ich doświadczenia z chirurgiem, jego personelem, placówkami opieki pooperacyjnej i obserwacją pooperacyjną.

spacer

Odpowiedz