statki metki

Praca na statku: sprzedawca biżuterii

Wyjątkową okazją dla ambitnych specjalistów od biżuterii wysokiej jakości, jest dołączyć do dynamicznej firmy i podróżować po świecie, pracując na pokładzie najbardziej luksusowych statków wycieczkowych na morzu. Okazuje się, że nie tylko jest to możliwe, ale wręcz coraz częściej praktykowane.

Ciężka praca w handlu detalicznym w celu zapewnienia rozwiązań detalicznych na pokładzie statków dla niektórych z największych i najbardziej prestiżowych linii wycieczkowych na świecie oczywiście zwykle wiąże się z bardzo dobrym wynagrodzeniem. Obecnie najbardziej interesujące oferty pracy o tym charakterze można znaleźć na pokładzie sklepów detalicznych mieszczących się na jachtach kursujących w okolicach Karaibów. W związku z szybką ekspansją i sukcesem w branży właściciele sklepów jubilerskich na tych statkach intensywnie poszukują teraz rekrutacji zmotywowanych i wykwalifikowanych konsultantów handlowych, którzy z chęcią dołączą do młodych i zaangażowanych zespołów działających na morzu.

Jeśli się zdecydujesz – Twoje miejsce pracy znajdzie się na pokładzie statku, będziesz pracować w jednym z wielu sklepów z biżuterią, zapewniając doskonałą obsługę klienta i maksymalizując zyski ze sprzedaży.

Idealny kandydat na takie stanowisko powinien być towarzyski i przyjazny, z dużym doświadczeniem w sprzedaży wysokiej jakości biżuterii i w obsłudze klienta, a także z dużym zainteresowaniem branżą turystyczną.

To fantastyczna okazja, aby zobaczyć świat, zarabiając, w firmie, w której możesz rozwijać się i rozwijać karierę w jednej z najbardziej ekscytujących branż.

Twoje obowiązki mogą wyglądać następująco:

-Praca na pokładzie jednego z wielu statków wycieczkowych w sklepie z biżuterią.
-Przekroczenie celów sprzedaży i usług oraz udział w wydarzeniach promocyjnych.
-Dbanie o ekspozycje (w tym o metki jubilerskie z nadrukiem )
-Maksymalizacja sprzedaży poprzez promocję wysokiej jakości asortymentu.
-Działania promocyjne i prezentacje.

Osoba, która chce ubiegać się o to stanowisko zwykle powinna:

-Mieć ukończone 21 lat.
-Posiadać udokumentowane osiągnięcia w zakresie realizacji celów sprzedażowych.
-Wykazywać się dobrą znajomością wysokiej klasy biżuterii i doświadczeniem w obsłudze klienta.
-Posiadać umiejętność mówienia w więcej niż jednym obcym języku (angielski minimum).

Potencjalne korzyści, jakie może Ci zapewnić praca, o takim charakterze:

-Zakwaterowanie, uniform i posiłki na pokładzie.
-Szansa na podróżowanie po świecie.
-Prowizja na podstawie wyników sprzedaży.
-Konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne

Najlepsze możliwości czekają na osoby, którym uda się zatrudnić w jednym z punktów sprzedaży detalicznej w najbardziej prestiżowych liniach wycieczkowych na świecie. W związku z szybką ekspansją i sukcesem nowych kontraktów linie te nieustannie poszukują zmotywowanych, wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów jubilerskich, chcących dołączyć do zespołów na morzu.

Zwykle jest to stała praca oparta na ciągłych umowach trwających 6 miesięcy, z miesięczną przerwą między nimi.

Firma ArtComp z Płocka
Strona internetowa: https://artcomp.pl
Email: biuro@artcomp.pl

spacer

Odpowiedz