Przechwytywanie

Problem z uzyskaniem erekcji? Zapraszamy do lektury!

Mężczyzna ma zaburzenia erekcji, gdy rutynowo nie może uzyskać lub utrzymać erekcji, która umożliwia satysfakcjonujący seks. Może nigdy nie być w stanie uzyskać erekcji. Lub może nie być w stanie mieć takiej, która jest wystarczająco mocna.

Zaburzenia erekcji na które pomaga na przykład https://wwww.aptekakamagra.pl/viagra.html to nie to samo, co od czasu do czasu problemy z uzyskaniem erekcji. To jest powszechne. Czasami zdarza się to większości mężczyzn.

To może być spowodowane problemami z naczyniami krwionośnymi, nerwami lub hormonami. Może to być spowodowane cukrzycą, chorobami serca i urazami. Mogą je również powodować zaburzenia nerwowe, takie jak stwardnienie rozsiane lub choroba Parkinsona. Zaburzenia mogą być również spowodowane przez leki, alkohol i tytoń. Lub może być spowodowane depresją, stresem, żalem lub problemami w związku.

Opieka kontrolna jest kluczowym elementem Twojego leczenia i bezpieczeństwa.

Koniecznie umawiaj się i chodź na wszystkie wizyty, a jeśli masz problemy, zadzwoń do swojego lekarza lub pielęgniarki. Dobrym pomysłem jest również poznanie wyników testu i prowadzenie listy przyjmowanych leków.

Jak możesz zadbać o siebie w domu?

Spójrz na swój styl życia. Ogranicz alkohol. Nie pij więcej niż 3 drinki dziennie. Nie pal. Palenie utrudnia rozluźnienie naczyń krwionośnych prącia i umożliwienie przepływu krwi. Jeśli potrzebujesz pomocy w rzuceniu palenia, porozmawiaj z lekarzem o programach rzucania palenia i lekach. Może to zwiększyć Twoje szanse na rzucenie palenia na dobre. Nie używaj kokainy, heroiny ani innych nielegalnych narkotyków. Spróbuj zmniejszyć stres. Daj sobie czas na przystosowanie się do zmian. Zmiany w pracy, rodzinie, związkach, życiu domowym i innych obszarach mogą powodować stres. A stres może powodować problemy z erekcją.

Warto porozmawiać z partnerką

Nie zakładaj, że wiesz, co lubi Twój partner, jeśli chodzi o seks. Możesz się mylić. Porozmawiajcie o tym, co każdy z was robi, a czego nie. Znajdź czas poza sypialnią, aby porozmawiać o swoim życiu seksualnym. Jeśli unikasz seksu, ponieważ boisz się problemów z erekcją, Twój partner może martwić się, że nie jesteś już zainteresowany.

Jeśli ty i twój partner macie problemy z rozmową o seksie, udaj się do terapeuty, który pomoże ci o tym porozmawiać. Pomocne może być również czytanie z partnerem książek na temat zdrowia seksualnego. Warto spróbować zrelaksować się. Poświęć trochę czasu na grę wstępną. Martwienie się o erekcje może tylko pogorszyć sytuację.

Leki

Poinformuj lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach. Niektóre leki mogą powodować problemy z erekcją. Niektóre leki mogą mieć niebezpieczne interakcje z lekami przepisanymi na zaburzenia erekcji, w tym lekami dostępnymi bez recepty i produktami ziołowymi.

Przyjmuj leki dokładnie zgodnie z zaleceniami. Zadzwoń na infolinię lekarza lub pielęgniarki, jeśli uważasz, że masz problem ze swoim lekiem. Porozmawiaj z lekarzem o wypróbowaniu leku, który pomoże Ci utrzymać erekcję.

spacer

Odpowiedz