pexels-terje-sollie-320617

Produkcja filmów prezentujących produkty – dlaczego powinieneś to zrobić z profesjonalistami?

Dlaczego w dzisiejszych czasach format reklamowy wideo jest tak ważny? Odpowiedź jest prosta – ludzie pamiętają 10% tego, czego słuchają, z tego co oglądają – 20%, ale 50% zapamiętują, jeśli oglądają i słuchają.

YouTube powstał w 2007 roku i stał się drugą co do wielkości wyszukiwarką po Google. Dlatego zawsze warto umieścić swoją obecność w szerokim spektrum, takim jak YouTube. Ludzie uwielbiają oglądać wideo – zamiast konieczności przeszukiwania różnych stron internetowych lub broszur

Zalety prezentacji produktów z pomocą wideo

Wideo może pomóc w ugruntowaniu Twojego wizerunku. Film prezentujący produkty odzwierciedli Twoją osobowość i wizerunek Twojej firmy bardziej niż tekst. Jeśli masz wideo korporacyjne lub infografiki, odwiedzający będą bardziej zaangażowani w Twoją stronę internetową.

Kreatywnie i graficznie stworzone informacje zwiększą zainteresowanie Twoich widzów lub klientów, będą chcieli dowiedzieć się więcej o informacjach i przestrzeni Twojej firmy. Filmy zachęcają do udostępniania na portalach społecznościowych. Ludzie chętniej udostępniają wideo niż tekst, szczególnie na różnych platformach mediów społecznościowych.

Angażuj klienta i rozwijaj zainteresowanie Twoją firmą – tworząc filmy z pomocą profesjonalistów, jak https://playcolors.pl – którzy wiedzą, jak wizualnie zaprezentować wysoką jakość produktu.

Dlaczego profesjonalna firma dla stworzenia video prezentującego produkt jest tak ważna?

Profesjonalne ujęcia Twojej organizacji i oferowanych przez Ciebie produktów niosą ze sobą wiele korzyści. Zaprezentujemy Ci zatem kilka z licznych powodów, dla których każda firma powinna inwestować w profesjonalne video wysokiej jakości.

Obraz jest wart tysiąca słów

Prawdopodobnie słyszałeś już to powiedzenie. W dzisiejszych czasach zdjęcia są warte co najmniej tysiąca słów – prawdopodobnie więcej! Zdjęcia umożliwiają pokazanie klientom tego, co masz do zaoferowania, zamiast im to opowiadać. W dzisiejszych czasach konsumenci lubią zobaczyć rzeczy na własne oczy przed podjęciem decyzji o zakupie. Internet sprawia, że jest to coraz bardziej możliwe, co oznacza, że zdjęcia i filmy przedstawiające Twoje produkty i oferty są cenniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Twoje media reprezentują Twoją firmę

Często koszt profesjonalnego video sprawia, że właściciele firm zastanawiają się nad tym, czy może nie byłoby lepiej samodzielnie robić zdjęć lub znaleźć tańszą alternatywę dla zatrudniania profesjonalnego fotografa. Jeśli taka myśl przyjdzie Ci do głowy, pamiętaj: Twoje materiały wideo reprezentują Twoją firmę. Niskiej jakości, nieprofesjonalne ujęcia będą w ten sam sposób informować o Twojej organizacji oraz oferowanych produktach i usługach. Twoje materiały video i Twoja strona internetowa są niezwykle ważne, jeśli chodzi o wywarcie pierwszego wrażenia na klientach. Nie oszczędzaj na tym!

Klienci chcą Cię poznać

Zdjęcia stockowe to jedna z alternatyw, którą niektóre organizacje rozważają, gdy uważają, że sesja zdjęciowa z profesjonalnym fotografem może być poza zasięgiem. Chociaż zdjęcia stockowe są z pewnością pomocne w niektórych celach, nie są najlepszym sposobem na zaprezentowanie Twoich produktów. Dlaczego? Ponieważ nie są to zdjęcia Twoich produktów!

spacer

Odpowiedz