aaa

Przyjęcie urodzinowe dziecka: jak zorganizować, by nie zbankrutować?

Nie można pokryć całego domu folią z tworzywa sztucznego, aby znieść imprezę urodzinową dla dzieci, ale chaos można ograniczyć do jednego pokoju. Wybierz motyw, korzystając z pomocy swojego dziecka, i wybierz kilka prostych rekwizytów, aby przekształcić salon lub pokój rodzinny w fantazyjną krainę lub przygodę na pełnym morzu. Wybierz kolor przewodni, który wszyscy lubią i idź tym tropem przez cały temat dekoracji.

Albo:

-wyjdź na zewnątrz,
-postaw na prostotę,
-bądź kreatywny.

Takie podejście pozwoli Ci zaoszczędzić na kolejnym urodzinowym przyjęciu dziecka. Jako rodzic chcesz, aby urodziny Twojego dziecka były jak najbardziej niezapomniane. Ale czasami organizowanie wystawnej imprezy po prostu nie pasuje do twojego obrazu finansowego. W przypadku rodziców, którzy mają kilkoro dzieci, koszty organizacji imprez urodzinowych mogą łatwo wzrosnąć, jeśli będziesz musiał wziąć pod uwagę wiele uroczystości każdego roku.

Jeśli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na urodzinową imprezę, nie martw się – w sieci znajdziesz dekoracje urodzinowe dla dzieci w bardzo przystępnych cenach. Oto, jak zaplanować przyjęcie urodzinowe dla dzieci z ograniczonym budżetem, nie rezygnując z zabawy!

Znalezienie właściwego miejsca na przyjęcie urodzinowe

Organizowanie imprezy urodzinowej dla dzieci z ograniczonym budżetem polega na… lokalizacji, lokalizacji, lokalizacji! Przyjęcie w domu lub w lokalnym parku to dwie tanie opcje miejsca.

Jeśli planujesz zorganizować imprezę w domu, staraj się ją zorganizować wtedy, gdy jest ładna pogoda, jeśli to możliwe, aby dzieci mogły bawić się na zewnątrz, zrób tak. Przyjęcie w domu może pomóc zaoszczędzić na kosztach, ale zniszczenie mebli i podłóg może nie być warte oszczędności.

Przeniesienie imprezy do parku daje gościom miejsce do rozłożenia się i zabawy. Parki to świetne miejsca na niedrogie przyjęcia urodzinowe dla dzieci, ponieważ zazwyczaj nie wymagają opłaty za wstęp lub wymagają jedynie niewielkiego depozytu, aby wynająć miejsce na cały dzień.

Jeśli pogoda nie będzie sprzyjać lub urodziny Twojego dziecka mają miejsce w środku zimy, być może będziesz musiał zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka z ograniczonym budżetem w krytym obiekcie. Lista gości powinna być krótka, ponieważ wiele miejsc opiera swoją opłatę na liczbie obecnych dzieci. Jeśli zarezerwujesz miejsce przyjazne dzieciom, trzymaj się najbardziej podstawowego pakietu obejmującego jedzenie i napoje dla każdego dziecka. Warto przestrzec przed płaceniem za dodatki (które mogą wydawać się bardzo kuszące), takie jak pakiety premium, które zawierają dekoracje, upominki, torby z gadżetami, balony lub lody.

Tutaj koszty mogą się sumować i generalnie nie jest to konieczne. Upominki i lody są fajne, ale jeśli dzieci biegają i cieszą się samym miejscem, mogą naprawdę nie zauważyć tych dodatków.

Kolejna wskazówka, jak zaplanować przyjęcie urodzinowe dla dziecka z ograniczonym budżetem: sprawdź strony z ofertami w celu uzyskania zniżek i promocji, lub zapytaj miejsce o zniżkę na zorganizowanie przyjęcia w godzinach lub poza godzinami szczytu – powiedzmy 10 rano w sobotę lub w popołudnie w dzień powszedni.

spacer

Odpowiedz