statkihistoryczne.pl - Wakacyjny rejs statkiem

Wakacyjny rejs statkiem

Beztroskie wakacje w Turcji to coś, co wszyscy uwielbiają. Słońce, morze, plaża i masa rozrywek. Aktywne wypoczywanie w Turcji ma coraz więcej fanów. Coraz więcej turystów decyduje się na to, by na moment przerwać słodkie leniuchowanie i zrobić coś intrygującego. Coś, czego nie można zrobić w Polsce. Przynajmniej nie na takim poziomie jak w Turcji. O czym mowa? O rejsie statkiem. W Polsce można wybrać się na taki rejs i najczęściej nie trwa on dłużej niż półtorej godziny. Jest przyjemny, ale nie ma w tym większych emocji. Inaczej jest w Turcji. Tutaj rejs statkiem to prawdziwa przygoda.

Wakacyjny rejs

Jeśli tylko lubicie pływać, to taki rejs będzie dla was prawdziwą przyjemnością. Pewne jest, że nie należy obawiać się choroby morskiej. Wakacyjny rejs statkiem odbywa się po bardzo spokojnym, niemal płaskim morzu. Co nie znaczy, że nie jest to fascynująca przygoda. Taki rejs to świetna zabawa, której raczej nie doświadczymy w Polsce. Przynajmniej nie w takim wymiarze.

Dlaczego warto wybrać się na rejs statkiem?

Powodów na to, by wybrać się na jednodniowy rejs statkiem jest sporo. Jak już wspomniano, to prawdziwa przygoda, która jest bardzo bezpieczna. Podczas takiego rejsu możemy bowiem nie tylko zobaczyć ciekawe miejsca, ale także dodatkowo doskonale się opalić i popływać na pełnym morzu. Rejs najlepiej wykupić w sprawdzonym biurze podróży, w naszym przypadku będzie to AlanyaOnline.pl. Decydując się na wycieczkę z nimi możemy liczyć:

  • Na obiór z hotelu. Czyli nie tylko nie musimy sami dotrzeć do portu w Alanyi, ale zostaniemy tam wygodnie dowiezieni. Oczywiście po rejsie zostaniemy odwiezieni prosto pod drzwi naszego hotelu. Nie trzeba dodawać jak bardzo jest to wygodne.
  • Na przyjemny, fascynujący rejs po Morzu Śródziemnym. Wszechobecny błękit i możliwość zobaczenia wybranych zabytków i niepowtarzalnych widoków od strony morza to dodatkowe zalety.
  • Na przerwy, które można przeznaczyć na kąpiel w morzu. Wskakujemy do morza wprost z cumującego statku. Woda w morzu jest czysta i bardzo ciepła. To świetna atrakcja niezależnie od wieku. W tym przypadku niezbędna jest umiejętność pływania.
  • Na to, że wrócimy opaleni na brąz. Opalanie na pokładzie statku jest nie tylko przyjemne, ale i bardzo wydaje. Opalając się na statki zyskujemy morską opaleniznę. Dodatkowa obecność wody sprawia, że nie męczy nas upał i jest bardzo przyjemnie.
  • Na obiad, który zjemy na pokładzie statku. To dopiero frajda. Zwłaszcza dla dzieci. Ale i dorosłym spodoba się to, w jaki sposób podawany jest posiłek i w jakim miejscu można go zjeść. Widoki są oczywiście przecudne.

To oczywiście nie wszystkie zalety rejsu statkiem na wakacjach w Turcji. O innych warto przekonać się osobiście. Zwłaszcza, że taki rejs jest dostępny w bardzo przystępnej cenie. I na pewno jest tańszy niż zwykły wycieczkowy rejs w Polsce. Ale o tym możecie się przekonać samodzielnie. Aktualne ceny znajdziecie na stronie biura podróży, o którym wspomnieliśmy wyżej.

hotel jastrzębia góra

spacer

Odpowiedz