fitness-water-sports

Sporty wodne w ipla.tv – coś na weekend

Letnie miesiące to idealny czas, aby wyjść z domu i cieszyć się sportami wodnymi. Czy to na basenie, na jeziorze, nad oceanem czy morze lub w ramach jakiegokolwiek innego akwenu. Istnieje wiele sportów wodnych które są dzisiaj dostępne dla ogółu, których nawet początkujący w tym temacie mogą spróbować. Niektóre z nich bardziej popularne to nurkowanie, kajakarstwo oraz windsurfing.

Niestety Polska znajduje się w takim, a nie innym obszarze klimatycznym w którym uprawianie tych sportów na świeżym powietrzu jest możliwe wyłącznie przez krótki okres w roku (bo chyba nikt nie wyobraża sobie uprawiania powyższych sportów wodnych na lokalny basenie). Jest jednak sposób na to, by umilić sobie czas oczekiwania na kolejny obfity dla sportów wodnych sezon. Tym sposobem jest telewizja internetowa ipla.tv, która to w ramach swojego pakietu sportowego przygotowała całą gamę ciekawych programów dotyczących dyscyplin związanych z aktywnością nad wodą.

Nurkowanie i ipla.tv

Recenzje seriali w telewizjiNurkowanie może być świetnym sposobem, na to by cieszyć się zabawą w wodzie i zobaczyć kilka ciekawych miejsc. Jeśli ktoś zdecyduje się na nurkowanie w oceanie będzie nagrodzony wspaniałymi widokami morskiego życia. Przed oczami jawi się wtedy zupełnie nowy cały świat, którego nigdy wcześniej się nie doświadczyło. Zasadniczo, wszystko czego się potrzebuje to fajka i maska i fajka i dobre miejsce. Jednak jeśli dopiero przygotowujesz się do sezonu, w ramach którego będziesz mógł odkryć uroki nurkowania spójrz na to, co ipla.tv ma do zaproponowania – w ramach programów tego pakietu online telewizji odkryjesz razem z doświadczonymi nurkami piękno podwodnego świata. Dowiesz się o czym trzeba pamiętać, na co zwrócić uwagę podczas nurkowania. Ipla.tv to bezcenne źródło wiedzy i ogromna rozrywka w jednym sportowym pakiecie.

Spływ kajakowy i ipla.tv

Kajakarstwo to bardzo popularny sport wodny. Kajakarstwo można uprawiać w wielu miejscach – spływając w dół kojących rzek i szalonych potoków. Albo też można zdecydować się na bardziej ryzykowne kajakarstwo górskie. Kajakarstwo zapewnia niesamowite treningu górnych partii ciała. Jednak zanim zaczniesz fizycznie cieszyć się znów korzyściami płynącymi z kajakarstwa możesz odkrywać jego uroki z pomocą ipla.tv!

Deska surfingowa i ipla.tv

Jeżeli jest się ekspertem w surfingu, chce się z niego korzystać przez dwa-trzy godziny bez przerwy, każdego dnia – ale jak wiadomo w Polsce jest to niemożliwe. Jednak jeśli w okresie posuchy chce się rozwijać swoje umiejętności w surfingu, można to zrobić za pomocą kilku pomocnych programów na temat surfowania, które dostępne są na ipla.tv. Programy te mogą dostarczyć podstawowych informacji o tym niesamowitym sporcie, jak również zapewnić wiele ciekawostek na jego temat. Są to między innymi „Windsurfing”, gdzie można podziwiać najlepszych zawodników i zawodniczki walczących z żaglem i wiatrem. Jest też „ The Crew” – w tym programie spełniamy marzenia razem z trójką przyjaciół-sureferów, którzy są jego bohaterami. Jest jeszcze SporteX Kite-School na Polsat Play, gdzie jesteśmy z bardziej rodzimymi surferami na Półwyspie Helskim.

spacer

Jeden komentarz do wpisu “Sporty wodne w ipla.tv – coś na weekend

  1. Rumburak

    Ipla to fajna stacja. Często ją oglądam jak mi się nudzi. Ostatnio pokazywali tam w jakimś odcinku branżowym serie różnych materacy. Zapamiętałem jeden materac Estrella Lux LXI. Nie wiem czy sobie takiego nie sprawię na urodzinki 🙂

Odpowiedz