statki rokka

Szukasz produktów promocyjnych dla przemysłu jachtowego? Pendrive z nadrukiem i inne pomysły.

Przemysł jachtowy obejmuje różnego rodzaju przedsiębiorstwa, takie jak:

-stocznie

– kluby jachtowe

– agencje wynajmu łodzi

Na dzień dzisiejszy naszymi najlepszymi pomysłami będą kryształowe żaglówki, USB w kształcie jachtu, a także uchwyty na torebki, bardzo przydatne jeśli chodzi o statki wycieczkowe. Czytaj dalej, aby uzyskać dodatkowe pomysły i inspiracje na kolejne prezenty dla klientów.

Bez względu na to, w jakiej niszy związanej z tą branżą działasz – kryształowy żaglowiec jest zawsze i wszędzie świetną pamiątką. Dobrze jest takie cacka rozdawać podczas corocznych imprez, sprawdzi się także jeśli chodzi o uroczyste otwarcie nowych łodzi czy wszelką inną działalność, sponsorowany event itp.

Uchwyt do torebek w kształcie łodzi wycieczkowej może być również zaprojektowany jako doskonały prezent i doskonałe narzędzie do reklamy Twojego biznesu. Najlepszym materiałem do takich produktów jest poliuretan. Zwykle agencje oferujące produkcję takich produktów promocyjnych dają też do dyspozycji duży wybór kolorów.

To świetna inwestycja dla Twojej firmy!

Możesz dać partnerowi biznesowemu – właścicielowi wypożyczalni łodzi też kilka pendrive’ów kształcie łodzi, rozdać to wśród kilku nowych klientów lub istniejących klientów. Nadrukowane na takim pendrive’ie nazwy marek zapewniają potencjalnym klientom łatwy sposób na zapoznanie się z marką, co może być początkiem nowej relacji handlowej.

Pendrive w kształcie jachtu? Efekt wow gwarantowany!

Zindywidualizowany dysk flash USB w kształcie jachtu pozwala Ci na regularne utrzymywanie nazwy firmy w pamięci Twoich klientów. Spójrz na http://flash-drive.pl a przekonasz się, iż jest to funkcjonalny produkt i logo na nim jest naprawdę łatwe do wydrukowania.

Oferuje to również możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców w zakresie kwoty, w którą inwestujesz. Dobrze jest wtedy, gdy pamięć flash USB jest wykonana z PVC. Ma tę zaletę, że jest opłacalnym rozwiązanie, co ma znaczenie szczególnie gdy mowa o świeżym biznesie w tej branży.

bitcoin-3014614__340Wykorzystaj te artykuły promocyjne, które przemawiają do żeglarzy, aby zwiększyć swoje przychody i zaoferować im ciekawe promocje. Każdego sezonu żeglarze żeglują do swoich ulubionych miejsc i cieszą się zbieraniem pamiątek z ich wypadów. W rzeczywistości są nawet takie miejsca, przystanie i stocznie, które są tak dobrze znane ze swoich corocznych wzorów koszul czy innych gadżetów, że nabycie nowego w danym sezonie nierzadko staje się powodem, aby lokalizacja była przystankiem rejsowym każdego roku.

Spójrz na swój obecny towar, online lub w sklepie i zadaj sobie pytanie – czy jest coś nowego i interesującego dla żeglarzy w tym roku, co możesz mi zaoferować jako fajny, promocyjny gadżet? Wczuj się w rolę klientów, którzy chcą zobaczyć coś nowego w każdym sezonie. Nie ma nic bardziej denerwującego niż odwiedzanie sklepu z pamiątkami lub sklepu morskiego i oglądanie tych samych starych, zmęczonych przedmiotów rok po roku. Markowe towary mają wiele zalet… a te, które wyżej wymieniliśmy to już majstersztyk w tej branży!

spacer

Odpowiedz