birthday-birthday-cake-cake-1729797

Urodziny bosmana na statku – jak zorganizować z rozmachem?

Rejsy statkami to dla wielu osób sposób na życie i spędzenie czasu w ciekawych warunkach. Załoga statku spędza ze sobą w ciągu roku bardzo wiele czasu. Czasem można ją traktować jako drugą rodzinę. Dlatego też ludzie nie tylko ze sobą pracują, ale również spędzają czas po pracy czy też wspólnie świętują różne ważne okazje. Na urodziny bosmana warto przygotować się ze szczególnym rozmachem. To jedna z najważniejszych osób na jednostce, dlatego warto ją uhonorować imprezą, która na pewno będzie niezapomniana.

Organizacja imprezy na statku to nie lada wyzwanie, gdyż trzeba bazować przede wszystkim na tym, co znajduje się pod ręką. Niewiele jest wielkich statków wycieczkowych, na których funkcjonują centra handlowe i można w nich zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty. W przygotowywaniu imprezy urodzinowej z pewnością pomoże kuchnia i doświadczony kucharz, który na co dzień przygotowuje posiłki dla całej załogi czy też pasażerów statku.

Nie obejdzie się bez tortu

restauracja słubiceJak każda impreza urodzinowa, także urodziny organizowane na statku nie mogą się obejść bez dużego, efektownego i uroczystego tortu, który będzie prawdziwą ozdobą imprezowego stołu. Tort można wykonać samodzielnie, jeśli mamy choć odrobinę umiejętności kulinarnych oraz zapału do słodkich wypieków. W przygotowaniu dobrego i efektownego tortu przydadzą się przede wszystkim dobrej jakości składniki, sprawdzone urządzenia kuchenne oraz różnego rodzaju dekoracje, które można znaleźć https://www.tortoweozdoby.pl/50-lukier-plastyczny. Plastyczny lukier czy czekoladowe dekoracje i posypki mogą sprawić, że nawet zwykły tort w kilka chwil zamieni się w prawdziwe dzieło sztuki cukierniczej. Przygotowując tort na imprezę urodzinową warto zadbać o to, by wielkością był dopasowany do liczby gości. Impreza na kilkadziesiąt osób wymaga tortu, który będzie duży i starczy dla każdego. Nie może więc to być niewielki, symboliczny torcik.

Dodatkowe atrakcje urodzinowe

Planując imprezę urodzinową na statku warto pomyśleć o tym, by odbyła się w ciekawym miejscu. Niekoniecznie musi to być stołówka, restauracja czy sala konferencyjna na jednostce. Dobrym pomysłem, szczególnie gdy statek pływa po ciepłych wodach i w pięknych, egzotycznych miejscach, może być zorganizowanie imprezy na pokładzie, na świeżym powietrzu. Taka impreza z pewnością będzie niezapomniana i daje wiele możliwości. Wystarczy dobry sprzęt nagłośnieniowy i można na pokładzie zorganizować wydarzenie z tańcami czy różnymi innymi atrakcjami, które na pewno przypadną do gustu uczestnikom. Trzeba jednak także pamiętać o tym, by impreza w żaden sposób nie zakłóciła funkcjonowania jednostki. Powinna się ona odbyć w czasie, gdy nie ma żadnych poważnych obowiązków i gdy statek spokojnie płynie sobie do miejsca docelowego. Dzięki temu większość załogi będzie mogła bez problemu wziąć udział w zaplanowanej imprezie.

spacer

Odpowiedz