sailing-974379_960_720

Urządzamy wnętrze jachtu: akcesoria mają znaczenie!

Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz jachtu, jest to temat daleki od projektowania domu. Projektanci wnętrz działają ze znacznie ostrzejszymi ograniczeniami w zakresie przestrzeni, a stworzenie idealnego wnętrza dla klienta wymaga znacznie więcej czasu i wysiłku.

To małe rzeczy w aranżacji wnętrz mają znaczenie

Inną ważną częścią tego procesu jest wprowadzenie elementów wykończeniowych, które naprawdę mogą poprawić piękny wygląd. Rozmawialiśmy z kilkoma ekspertami, aby dowiedzieć się, jak ważne są akcesoria na pokładzie, od ich wpływu na projekt pomieszczenia, po zrównoważenie ich pomysłów z wymaganiami klientów.

Jeśli chodzi o akcesoria do projektowania wnętrz jachtów, pomyśl o torcie bez polewy – wygląda wyśmienicie, ale wymaga tego wykończenia, aby był wyjątkowy. Akcesoria mają kluczowe znaczenie dla ogólnego wyglądu, wykończenia jak i stylu wnętrza jachtu. Akcesoria mogą dopełniać wygląd w subtelny sposób, koordynując z wystrojem w kolorze, kształcie i fakturze. Alternatywnie, mogą one zapewnić zachwycający czynnik, używając kontrastujących kolorów i / lub stylów, na przykład kolorowych sztuk ze szkła artystycznego w minimalistycznym neutralnym wnętrzu, ale równocześnie sprawdzając się jako przegrody biurowe – jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jednak już samo znalezienie akcesoriów dopasowanych do jakości i designu mebli może być trudne. Na przykład czasami świetne, wysokiej klasy stoły mogą być sprzeczne z takimi elementami, jak zdalne sterowanie. Projektowany wysokiej klasy stół zasługuje na akcesoria, które pasują do jakości jego projektu i wykończenia.

Popularne meble na pokładzie

projektowanie wnętrz warszawaPodobnie jak cały proces projektowania jachtów, wybór akcesoriów często sprowadza się do osobistych preferencji. Chociaż może istnieć szczególne akcesorium, które naprawdę dopełni pożądany projekt na pokładzie, istnieją również pewne rzeczy, które można znaleźć w wielu wnętrzach. Każdy dobry projektant jachtów jest w stanie wymienić całą gamę popularnych akcesoriów, od stojaków na czasopisma po świeczniki i kosze na ręczniki i buty, które można znaleźć na pokładzie niemal każdego jachtu.

Ale oczywiście wybór akcesoriów różni się także w zależności od różnych marek projektantów. Podczas gdy najbardziej popularne akcesoria na jachty oferują praktyczność – dla klientów często to dodatki dekoracyjne mają pierwszeństwo. Najpopularniejsze akcesoria do jachtów to dekoracyjne miski, czy ekskluzywne poduszki. Liczy się przede wszystkim uzyskanie właściwej równowagi.

Wierzę, że aranżacja wnętrza i wystrój powinny odzwierciedlać styl, gust i pasje klienta. Podobnie jednak klienci mogą wprowadzić własny styl wnętrza. Jeśli klient ma jasny pomysł i zrozumienie swojego własnego stylu, projektant działa jak katalizator, aby przekazać to w wystroju wnętrza jachtu. Ale jeśli klient desperacko chce lub potrzebuje pomocy, najpierw projektant musi zastanowić się, w jaki sposób klient użyje statku – prywatnego lub czarterowego – w celu ustalenia, jak najlepiej postępować. Jednak trzeba przyznać, iż pod względem wyboru akcesoriów i mebli – jest w czym wybierać.

spacer

Odpowiedz