statki can

Usługi ślusarskie na łodzi – bardziej potrzebne niż sądzisz!

Niejeden zespół ślusarski łodzi jest do dyspozycji przez całą dobę. Jeśli masz awarię, zadzwoń do nich, a ślusarz Gdańsk od razu rozwiąże problem!

Jeśli nie możesz odblokować zamka łodzi lub masz problemy z kluczykiem zapłonu lub cokolwiek innego, co możesz mieć, powinieneś wiedzieć, że mogą to usunąć. Stawiaj na zespół profesjonalnych ślusarzy, który posiada wiedzę i narzędzia potrzebne do rozwiązania problemu, o ile jest on związany z kluczami do łodzi.

Usługi ślusarskie na łodzi

Chodzi o szeroki zakres usług ślusarskich, w tym:

-Montaż nowych zamków do łodzi
-Naprawa wadliwego działania zamków
-Wydobywanie zablokowanych kluczy na łodzi
-Usługa kompletacji zamków
-Wymiana zamka
-Testowanie blokady
-Wyciąganie zablokowanych / złamanych kluczyków zapłonu
-Instalacja kluczyka zapłonu

Wspaniałą rzeczą w usługach ślusarskich jest to, że oferowane są przez całą dobę. Możesz zadzwonić do nich 24/7 w nagłych przypadkach. Nawet jeśli jest weekend lub święto państwowe, nadal będą gotowi pomóc.

Zadzwoń do ślusarza, aby zaradzić na blokady łodzi!

Jeśli nie możesz wejść na statek, ponieważ zgubiono lub złamano klucz, nie ma innego sposobu rozwiązania problemu, jak wezwać prawdziwego ślusarza dla łodzi / jachtu. Z pewnością możesz spróbować poradzić sobie z problemem samodzielnie, ale możesz nie mieć narzędzi ani umiejętności, aby to rozwiązać. W rzeczywistości jesteśmy prawie pewni, że jedyne, co możesz zrobić, to pogorszyć sprawę. Co więcej, niektórzy przechodnie mogli zobaczyć, jak próbujesz dostać się do łodzi na siłę i powiadomić gliniarzy.

Na pewno nie chcesz, aby takie scenariusze się zdarzyły, zwłaszcza że ślusarz do łodzi może bardzo szybko ci pomóc. Jeśli zadzwonisz do niego w przypadku blokady łodzi, wyślą swój zespół ślusarski, aby jak najszybciej zajął się sytuacją!

W zależności od przyczyny problemu z zablokowaniem łodzi mogą zastosować różne metody rozwiązania tego problemu. W każdym razie możesz być pewien, że problem zniknie na dobre w ciągu zaledwie kilku minut.

Jeśli klucz utknął w śluzie łodzi, nie próbuj go odblokowywać na siłę. W ten sposób możesz tylko sytuację. Zamiast ryzykować złamaniem zablokowanego klucza, po prostu zadzwoń, a ślusarz przyjdzie i wyciągnie go.

Zgubione klucze?

Jeśli zgubiłeś klucz, nie będziesz w stanie odblokować blokady łodzi. Oczywiście jest to prawdą tylko wtedy, gdy nie poprosisz prawdziwych profesjonalistów o pomoc. Zespół ekspertów ślusarskich nie będzie miał problemu z rozwiązaniem takiego problemu. Nawet jeśli nie masz klucza do włóczni, łatwo go zrobią. Zadzwoń do nich, gdy tylko pojawi się ten problem, a będziesz mógł szybko wrócić na pokład!

Zamienniki blokady łodzi

Jeśli zamek na twojej łodzi jest uszkodzony lub uważasz, że nie jest wystarczająco dobry, aby trzymać złodziei z dala, czas zadzwonić do ślusarza, aby zająć się wymianą zamków łodzi. Jest to rodzaj pracy, do której są bardzo dobrze przyzwyczajeni. Robią to regularnie. Oznacza to, że nie tylko mogą szybko wymienić wszystkie blokady na twojej łodzi, ale zrobią to bardzo profesjonalnie.

spacer

Odpowiedz