boat-1400197_640

W jaki sposób bezpiecznie okleić łódź banerem reklamowym?

Posiadanie własnego jachtu daje nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o planowanie wakacji. Ale nie tylko – łodzie, a także ich spore żagle, są też bardzo dobrymi nośnikami reklamowymi. W sezonie, gdy na jeziorach czy morzach sporo jest innych łodzi, sprawdzają się równie dobrze jak samochody oklejone banerami reklamowymi. Warto więc je w miarę możliwości wykorzystać.

Jeśli posiadamy własny jacht, możemy go okleić banerami reklamowymi na własne potrzeby. Sprawdzi się to w przypadku, gdy posiadamy własną firmę, które usługi czy produkty mogą zainteresować innych żeglarzy czy uczestników ruchu wodnego. Można też własny jacht potraktować jako płatną powierzchnię reklamową. Wiele firm z branż związanych z żeglarstwem i sportami wodnymi szuka możliwości zawieszenia swoich banerów w takich miejscach, w których faktycznie będą dawały jakieś rezultaty. A nie ma lepszego miejsca na reklamę firmy z branży sportów wodnych, jak na jachcie, który aktywnie porusza się po wodach.

Jak nakleić baner na łódź?

Aby nakleić baner na łódź, warto zadbać przede wszystkim o to, by był on idealnie dopasowany do konkretnego kształtu kadłuba. Dzięki temu nie będzie trzeba banneru przycinać ani w jakikolwiek inny sposób dopasowywać go do posiadanej powierzchni. Baner musi być naklejony za pomocą takiego kleju, taśmy czy folii samoprzylepnej, które nie wyrządzą żadnej szkody w pokryciu kadłuba. Warto pomyśleć o tym jeszcze przed wykonaniem banneru. Nie może on bowiem w momencie zdejmowania odchodzić wraz z kawałkami farby czy lakieru. Baner reklamowy trzeba naklejać wtedy, gdy łódź znajduje się na lądzie. Na wodzie trudno jest bowiem mieć dostęp do całego kadłuba i raczej nie ma szansy, by równomiernie i efektownie nakleić cały baner. Na etapie wybierania banneru pamiętajmy również, że na co dzień będzie on znajdował się w trudnych warunkach. Będzie wystawiony na działanie wiatru, słońca, wody, a także soli, jeśli jacht poruszać się będzie po morzu. Jest więc oczywiste, że musi być on wykonany z solidnego materiału, który będzie odporny na wszelkie zniszczenia i uszkodzenia. Z pewnością banery na jachtach muszą być dużo solidniejsze niż te naklejane na witrynach firmowych czy na samochodach.

Im lepsza reklama, tym lepszy efekt

Jeśli chcemy, aby baner na łodzi faktycznie był dobrym i skutecznym nośnikiem reklamowym, trzeba zadbać o to, by był wykonany przez sprawdzoną i solidną firmę. W dobrych firmach zajmujących się materiałami reklamowymi możemy znaleźć różnego rodzaju szyldy, banery, osłony na ladę z pleksi, a także materiały drukowane, które są dopasowane do różnych potrzeb klientów. Im lepiej zaprojektowany i później zamontowany baner, tym większa szansa na to, że faktycznie jego zamontowanie na łodzi będzie przynosiło firmie efekty w postaci zwiększonej liczby klientów czy większej świadomości i znajomości marki.

spacer

Jeden komentarz do wpisu “W jaki sposób bezpiecznie okleić łódź banerem reklamowym?

  1. Romek

    Kubki z logo są świetną propozycją gadżetu reklamowego. Oprócz zwykłych kubków, warto rozważyć wykonanie kubków termicznych, z których wiele osób korzysta na co dzień. Ciekawe, efektowne i dobrej jakości kubki znajdziecie wśród produktów w ofercie studio-piksel

Odpowiedz