c0ff02e68a581aea9d541d80ae760a6c--long-wedding-dresses-wedding-dressses

Wesele w morskim klimacie – niekoniecznie nad morzem? Sprawdź tematy przewodnie!

Jeśli motyw ślubu na plaży to jest, czego szukasz, albo jeśli nie jesteś zadowolony z samego ślubu plaży i szukasz czegoś, aby nieco przyprawić zabawę ślubną – to jest to miejsce. Znalezienie odpowiedniego motywu ślubu na plaży może być dość trudnym zadaniem. Jest wiele rzeczy do rozważenia. Jest tak wiele małych sposobów, aby wzmocnić i zindywidualizować swój ślub jeszcze bardziej. Żaden ślub na plaży nie musi być taki sam jak następny. Jedyną rzeczą wspólną jest fakt, iż jest to ślub!

Co więcej, nie musisz nawet być nad morzem, aby wprowadzić te pomysły do swojego wielkiego dnia. Bez względu na to, czy ślub jest nad jeziorem, rzeką lub nawet nad własnym basenem! Naprawdę masz całkowitą swobodę twórczą, możesz zrobić z tym, co chcesz. Jesteś ograniczony tylko do tego, co można sobie wyobrazić.

Poniżej kilka pomysłów na początek, więcej znajdziesz na modnewesele.com.

Motyw schematu kolorów

Nawet swój schemat kolorów może wiele dodać do Twojego ślubu. Tylko dlatego, że organizujesz ceremonię tuż obok morza nie oznacza, że musisz postawić na niebieski kolor i piaskowy schemat w odniesieniu do wszystkich Twoich ozdób. Pomyśl o motywie słońca z spalonym pomarańczowym, różowym, czerwonym i żółtym. Jasny i letni kolor – schemat żółty, niebieski i czerwony. Lub naturalne kolory takie jak beżowy, brązowy i nude dopasowane do piasku. Możesz też bawić się pełnym kontrastem i postawić na kolor czerwony. Pomyśl o tym jak pięknie wyglądają te wszystkie czerwone tropikalne kwiaty i jak pięknie będą wyglądać wszystkie twoje druhny w jasnoczerwonych sukienkach!

Tropikalna Plaża

Jest to bardzo ekscytujący motyw – tropikalnych plaży. Jest to idealne rozwiązanie dla śmiałych wśród was, którzy chcą czegoś zupełnie innego, co krzyczy zabawa, zabawa, zabawa! Ten temat zawiera śmiałe i odważne kolory, pyszne koktajle i kolorowe tropikalne kwiaty.

Motyw syren

Łącząc ląd i morze z kaktusami, koralem, muszelkami, wodorostami, a nawet żyrandolami na tę fantastyczną bajkę inspirowaną motywem plaży – to jest to! Pomyśl o sukni ślubnej w stylu syrenki dla panny młodej, dzikim odcinku plaży i delikatnych kolorach zachodzącego słońca – będzie mega romantycznie!

Żeglarski motyw ślubny

Wystarczy wyobrazić sobie przystojnego pana młodego w jednolitym mundurze białego kapitana i już ma się ochotę na na ten pomysł! Jeśli żeglarstwo jest częścią twojego lub twojego narzeczonego życia, jest to naturalny wybór tematu, który byłby zarówno logiczny, jak i znajomy. Możesz wynająć jacht żaglowy lub jacht motorowy i poprosić, aby druhny ubrały się w morskie, niebieskie i białe paski.

Letnia plaża – motyw ślubny

Ten temat ślubny naprawdę jest esencją lata! Wystarczy wyobrazić sobie naprawdę wakacyjny klimat, słoneczniki wszędzie, stalowe bębny i dźwięk Bob’a Marley’a… Możesz nawet dopiąc sobie naprawdę eleganckie dredy dla panny młodej! To naprawdę jest ślub na plaży!
Wesele nad basenem

Niekoniecznie jest to “plażowy” temat ślubny, ale warto o tym wspomnieć, jeśli chcesz ślubu na plaży, ale nie mieszkasz w pobliżu morza. Ten temat jest idealny, jeśli organizujesz coś w rodzaju ślubu koktajlowego nad basenem, gdzie nie ma formalnego siedzenia dla gości. Jest nowoczesny i elegancki pomysł.

slipy kąpielowe męskie duży wybór - Masculo.pl

spacer

Odpowiedz