a2e56634f54ba5493f463f7d23256a90

Wynajem ekskluzywnych jachtów – płatność gotówką czy tylko online?

Spośród licznych opcji wakacyjnych do dowolnego miejsca na świecie, pomysł na luksusowy jachting dla wielu osób stał się popularnym wyborem i jasnym rozwiązaniem. Wynajem ekskluzywnych jachtów jest to odświeżająca działalność polegająca na podróżowanie za pomocą luksusowych łodzi żaglowych, rejsy do odległych brzegów i wiele innych zajęć rekreacyjnych. O ile wybór ten jest jasny – to cały proces znalezienia i opłacenia za wynajem może być już mniej oczywisty. Ten artykuł postara się nieco naświetlić pewne istotne kwestie.

Luksusowe jachty – jak je znaleźć?

Od ostatnich dwóch dekad nastąpił znaczny boom na czartery jachtów luksusowych w ramach urlopów indywidualnych i korporacyjnych. Szczególnie popularne są jachty w rejonie Morza Śródziemnomorskiego i Morza Karaibskiego – w obszarach takich jak Grecja. Taki wzrost zainteresowania luksusowym czarterem jachtów doprowadziła do rozwoju wielu firm, które zajmują się tylko tą branżą.

Potrzeba matkom wynalazku

Aby zaspokoić potrzeby żeglarskie powstały firmy, które zapewniają doskonałe usługi i nowoczesne płatności online – rozwijające opcję płatności online wraz z rosnącymi wymaganiami korporacyjnych. Można skorzystać z dwóch pakietów wynajem jachtów z załogą lub bez załogi. Czarter samej łodzi obejmuje wynajem łodzi dla klienta, podczas gdy zarządzany jest przez samego właściciela. Nie ma żadnego dodatkowego personelu w tego typu jachtach czarterowych. Jednak wynajem jachtów z załogą zapewnia profesjonalną obsługę, co oczywiście ma wpływ na końcową cenę. Istnieje kilka czynników, które wpływają na ostateczne koszty wynajmu. Są to także kwestia wielkości jachtu, wiek i ilość załogi i długość wynajmu.

Jakie wybrać?

Jachty mające od 45 do 50 metrów to zazwyczaj modele trzy piętrowe z zakwaterowaniem dla 10-12 osób. Taki jacht ma niższy pokład, pokład główny, górny pokład i pokład słoneczny. Niezależnie od tego, jacht 50 metrowy będzie także przewoził kilka skuterów wodnych i innych urządzeń surfingowych. Jacht mający 65 metrów i powyżej ma cztery pokłady i często z lądowiskiem dla helikopterów.

Inne ważne elementy wakacji na jachcie to także kwestia uzgodnień mieszkalnych, prywatnych odrzutowców, limuzyn. Czy na jachtach będą imprezy prywatne, czy są planowane jakieś noclegi w przybrzeżnych ośrodkach i wszystko, co jeszcze może odnosić się do tak luksusowej podróży. Zatem różne usługi oferowane w odniesieniu do czarteru jachtów luksusowych, każde z nich wpływają na ostateczną cenę. Lepiej więc zrobić dokładny rozrachunek i skorzystać z jednej z firm zajmujących się kompleksowo zadaniem, jakim jest wynajem ekskluzywnych jachtów. Cały proces wypada bezproblemowo, płatności online są załatwiane szybko i wygodnie i wszystko jest bezpieczne, tak jak należy. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług luksusowych jachtów czarterowych najlepiej wpisać w wyszukiwarkę czartery i wynajem – tam na pewno znajdziesz liczne informacje przydatne dla Ciebie. Umożliwia to też online przeglądanie małych luksusowych jachtów zanim faktycznie się je opłaci.

spacer

2 comments on “Wynajem ekskluzywnych jachtów – płatność gotówką czy tylko online?

  1. Ludwik

    Ostrożnie z chwilówkami i polisami. Lepiej odkładać własne pieniądze i udać się na takie wczasy za gotówkę.

Odpowiedz