6

Wynajem sal szkoleniowo – konferencyjnych w Warszawie przy lotnisku Chopina

Organizując konferencję lub spotkanie biznesowe należy brać pod uwagę kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim należy przemyśleć, skąd będą przyjeżdżać uczestnicy spotkania. Jeżeli większość z nich planuje podróż samolotem, dobrze jest wybrać salę blisko lotniska.

Dlatego tutaj pokażę Wam trzy miejsca na zorganizowanie konferencji niedaleko lotniska Chopina w Warszawie.
A wszystkie sale konferencyjne w województwie mazowieckim znajdziecie tu – http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.

Digital Knowledge Village
Lokalizacja:
Puławska 457
Kontakt: 22 314 14 14

Digital Knowledge Village można określić jednym z najbardziej innowacyjnych miejsce w Warszawie. Powstało z myślą o wszystkich organizatorach, którzy cenią kompleksowe podejście do organizowanych wydarzeń. Do dyspozycji jest tysiąc dwieście metrów kwadratowych przestrzeni, która jest różnorodna i umożliwia wiele kreatywnych projektów. W budynku jest czternaście nowoczesnych sal, studio eventowe, cztery studia nagraniowe, studio focusowe, restauracja, sundeck oraz wiele miejsc, w których można się zrelaksować.

Sale są w pełni wyposażone biurowo, do dyspozycji organizatorów jest także profesjonalna i doświadczona obsługa recepcyjno-telefoniczna.

Uczestnicy spotkania mają także dostęp do bezpłatnej sieci Internet oraz do kawy, herbaty i aneksu kuchennego.

  • Sale szkoleniowo-konferencyjne w hotelu WARSAW PLAZA Hotel
  • Lokalizacja: Łączyny 5
  • Kontakt: +48 22 431 08 00

Warsaw Plaza Hotel to bardzo luksusowy czterogwiazdkowy hotel,  który wyróżnia się nowoczesnym designem, wyśmienitą kuchnią oraz przestronnymi salami konferencyjnymi.

W budynku znajduje się aż szesnaście sal konferencyjnych, z których pięć umiejscowionych na parterze, można połączyć, tworząc tym samym jedną salę dla prawie czterystu dwudziestu osób!

To nie koniec możliwości, bowiem jest jest sześć sal na pierwszym piętrze, które również można połączyć w jedną całość. Jest też sala z własnym tarasem i drewnianą podłogą.

Przestrzeń, która jest oddana do organizowania konferencji daje możliwość organizowania kreatywnych spotkań.

W hotelu jest do dyspozycji bezpłatny internet, podziemny parking, można skorzystać również z bezpłatnego transportu na lotnisku.

Goście mogą również dobrze zjeść w eleganckiej restauracji oraz odprężyć się w barze.

To już ostatnie miejsce, ale jeżeli chcecie poczytać o innych salach, wszystkie znajdziecie tutaj: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

  • Vavatech Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: Olesińska 21
  • Kontakt: 22 845 09 70

Vavatech to dwie sale w dogodnej lokalizacji, które można wynająć wraz z potrzebnym sprzętem IT.

Do dyspozycji gości w salach jest klimatyzacja, dostęp do bezprzewodowego internetu, a także komputery, projektor multimedialny i ekran.

Powierzchnie sal, to dwadzieścia jeden metrów kwadratowych i dwadzieścia siedem metrów kwadratowych, można więc w nich organizować niewielkie i bardziej kameralne spotkania biznesowe.

Sale dostępne są w godzinach od 6-22. Na miejscu jest możliwość skorzystania z cateringu, a także z kawy i herbaty.

spacer

Jeden komentarz do wpisu “Wynajem sal szkoleniowo – konferencyjnych w Warszawie przy lotnisku Chopina

Odpowiedz