spirit-yachts-c37-side3

Z czego swoje luksusowe jachty buduje gigant na polskim rynku?

Ci, którzy mają na tyle szczęścia, aby móc zakupić nowy luksusowy jacht na pewno mogą powiedzieć, że pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić w ramach poszukiwaniu luksusowego jachtu jest znalezienie najlepszego producenta luksusowych jachtów na świecie. Następnie należy zrobić porównania z kilkoma innymi jachtami, aby rozważyć wszystkie opcje, zarówno za i przeciw, zanim podejmiesz, tą ważną decyzję o zakupie luksusowych łodzi.

W Polsce – nie brakuje znakomitych producentów ekskluzywnych jachtów

Wszyscy giganci w branży luksusowych jachtów projektując te cacka przede wszystkim na sercu mają najlepsze interesy przyszłych właścicieli łodzi – i z tą wizją starają się zbudować znakomity jacht pełen luksusowych i ekskluzywnych możliwości. Aby taki efekt osiągnąć logiczne jest, że przy jego budowie jak i wyposażaniu używa się tylko i wyłącznie luksusowych materiałów i substancji. Oczywiście, że te jachty nie są do codziennego żeglowania ale są zarezerwowane dla tych, których stać na wyśmienite podróże w ramach luksusowego jachtingu.

Producent luksusowych jachtów, gigant wśród polskich marek naprawdę wie jak zaspokoić tych miłośników jachtów – ma bardzo dobry gust co do jakości materiałów i jakości wykonania, dlatego tak dobrze ma się w tym biznesie. Zbudował sobie solidną reputację poprzez budowanie niezawodnej jakości jachtów. To powinno być głównym celem w głowie każdego budowniczego jachtów tego rodzaju, bowiem czy jest lepszy sposób na to, by Klient był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany? Poziom, jaki przedstawiają te polskie luksusowe jachty dowodzi, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych na świecie producentów luksusowych materiałów.

Najlepsze materiały

Nowe materiały budowlane jachtów cieszą się obecnie na tym rynku wielkim uznaniem, ale równocześnie drewno – synonim luksusu z dawnych lat nadal utrzymuje swoją pozycję w tej zacnej czołówce używanych materiałów. Nowy eksperymentowanie jest najlepiej widoczne w odniesieniu do fabrykowania wodoszczelnych kadłubów, ale to deska tarasowa na tym kadłubie jest swoistą kropką nad i, która wywołuje efekt wow u Klientów i ich późniejszych gości. Znalezienie najlepszych materiałów do budowy nowych luksusowych jachtów w ramach polskiej linii produkcyjnej tak czy inaczej musi być na bieżąco z nowymi technologiami.

Co zatem oprócz drewna?

Kadłuby z włókna szklanego są już na tym rynku od około 40 lat i okazały się być szczelne, bezpieczne i niezawodne w czasie burz. Eksperymentowanie zaczęło się, gdy jachty w głównej mierze produkowane z drewna zostały ulepszone za pomocą kadłubów gładkich z włókna szklanego i od tego czasu producenci tych luksusów stawiają na korzystanie z tej bardziej egzotycznej mieszanki lub kompozytowych materiałów budowlanych do produkcji wysokiej jakości kadłubów. Połączenie żywicy plastycznej z drewnem i włóknem szklanym przyniosło efekt pożądanego poziomu bezpieczeństwa i niezawodności w kadłubach. Ciekawostka: z podobnego drewna wykonuję się też niektóre elewacje drewniane.

Efekt końcowy to niewątpliwie niezwykle długotrwałe wykończenie – wszakże są to luksusowe łodzie zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami, takimi jakich można by oczekiwać od każdego czołowego producenta jachtów.

spacer

2 comments on “Z czego swoje luksusowe jachty buduje gigant na polskim rynku?

  1. Kaczan

    Podobno naczepy na ambulansach (takich jak np. tutaj http://www.modusambulans.pl) są wykonane z takich samych materiałów jak łodzie żeglarskie. Czy to prawda? Pytam bo chcemy właśnie kupić używany ambulans i wykorzystać jego przyczepę na elementy naprawcze yachtu.

  2. Koral

    Ciekawe jak wyglądają wnętrza takich luksusowych statków. Podobno do łask wracają fototapety. Poszukałem ostatnio i znalazłem fajne fototapety panoramiczne, które fajnie nadały by się do wnętrza statku – http://wallarena.com/PL/fototapety-panoramiczne. Wyglądają mega fajnie 🙂

Odpowiedz