motor-yacht-638392_960_720

Zasłony na jachcie i inne sposoby na odświeżenie wyglądu przed pierwszym rejsem

Dodanie zasłon to świetny sposób na zwiększenie prywatności, a także na utrzymanie ciepła na jachcie. Z tych powodów zalecamy wybór cięższej tkaniny o dobrej odporności na promieniowanie UV. Jako zasłonę na statku, wiele osób wybiera i stawia na tkaninę obiciową, ale okazjonalne tkaniny do użytku na zewnątrz są również dobrym rozwiązaniem, szczególnie jeśli ten projekt zostanie dopełniony przez ładne żabki karnisz.

Zapoznaj się z szeroką ofertą tkanin dekoracyjnych i tapicerskich w sklepach internetowych, a na pewno uda Ci się znaleźć materiał odpowiedni dla Twojej łodzi i potrzeb stylowych, jakie preferujesz. Jeśli potrzebujesz dodatkowego światła w kabinie, możesz też to wszystko dostosować w ten sposób, aby zasłony były otwarte. W dzisiejszych czasach z dzisiejszym asortymentem właściwie wszystko jest do zrobienia!

O czym jeszcze pamiętać wieszając zasłony na statku?

cezar_320x213Pocieszające jest to, że zwykle zasłony kabinowe są łatwe do zainstalowania i szycia. Wiele łodzi jest już od razu w zestawie wyposażonych w system szyn kurtynowych, ale jeśli nie, zawieszenie kurtyny to szybki proces. Możesz też znaleźć w sieci sporo filmów, które doskonale pokazują, jak:

  • zmierzyć szynę kurtynową/karnisz
  • zainstalować klipsy montażowe,
  • dodać szynę/karnisz

Czasami zdarza się, że podczas wiosennego sprzątania jachtu, odkrywa się uszkodzony materiał zasłony – ale nie pozwól, aby takie małe defekty powstrzymały Cię przed planowanym wypłynięciem na morze i pierwszą wyprawą łodzią roku!

Przygotuj swoją łódź na wiosenne porządki dzięki wyżej wskazanym poradom, nowej tapicerce, pokrowcom i nie tylko. Jeśli chcesz, by ktoś to wykonał profesjonalnie za Ciebie – zawsze możesz zlecić to, by wykonać dla Ciebie nową tapicerkę, pokrowce na kokpit i inne elementy dla Twojej łodzi lub jachtu – łącznie z zasłonami. Jeśli te elementy źle przeszły ostatnią zimę i Twoim zdaniem wymagają wymiany, dobrze będzie właśnie do tego podejść w ten sposób.

Tak przygotowany materiał elementów do łodzi jest nie tylko funkcjonalny, ale będzie też modny i na 100% będzie odzwierciedlać Twój styl i gust. Łodzie z tapicerką oraz zasłonami w doskonałym stanie są cenniejsze i pokazują, że ich właściciel naprawdę jest dumny ze statku.

Zaktualizuj swoją łódź lub jacht o nowe materiały i tkaniny, które są widoczne w najbardziej pożądanych modelach statków, a poczujesz się jeszcze bardziej luksusowo niż do tej pory. Zaktualizuj swój główny pokój na jachcie tak, aby był ciepły i przytulny – a jest to możliwe z łatwością właśnie dzięki niestandardowym pikowanym pościelom i zasłonom, które możesz dzisiaj z łatwością zamówić nawet na swój jacht i to bez wychodzenia z domu.

Dzięki temu, że wybierzesz sprzedawcę, którego wyróżnia spore doświadczenie z wnętrzami łodzi – będziesz mógł z łatwością zaktualizować swój jacht, aby klasą i dekoracją nie odbiegał nawet od najnowszego projektu na rynku, zabierając ze sobą starą kanapę i krzesła sam nie sprawisz, jakby właśnie pochodziły z nowego jachtu. Ale z pomocą profesjonalistów – możesz to zrobić!

spacer

Odpowiedz