statki boni

Zejdź na ląd i zainteresuj się darmowymi kryptowalutami!

W ciągu ostatnich kilku lat wzrosła ogólna świadomość społeczeństwa na temat kryptowalut na całym świecie. W odpowiedzi na to coraz większa liczba osób wyraziła zainteresowanie tym, co niosą darmowe kryptowaluty.

Podczas gdy kupowanie ulubionej monety za pośrednictwem giełdy jest prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem wejścia na rynek kryptowalut, ta branża jest pełna niespodzianek – w związku z tym zauważalną ilość monet można zdobyć całkowicie za darmo.

W związku z tym w tym artykule omówiono główne metody, które można wykorzystać w celu uzyskania bezpłatnej ilości kryptowalut np. za rejestrację. Pamiętaj, że większość z tych metod wymaga trochę wysiłku, ponieważ nic nigdy nie jest naprawdę darmowe. Jednak metody te nie pociągają za sobą konieczności pracy w pełnym wymiarze godzin, ani nie pociągają za sobą żadnych inwestycji pieniężnych z Twojej strony.

Zarabianie darmowych kryptowalut za pośrednictwem Airdropów

Airdrop to jedna z najprostszych i najskuteczniejszych metod zarabiania dodatkowej kryptowaluty, szczególnie w postaci nowo ogłoszonych tokenów. Pomysł na airdropy jest dość prosty – innowacyjne i nowo uruchomione projekty wybierają airdropy jako skuteczną strategię marketingową, która ma wzbudzić zainteresowanie społeczności kryptowalut.

Udział w airdropach musi być dość prosty. Oznacza to:

  • posiadanie aktywnego portfela, który jest zgodny z wymaganiami,
    adresu e-mail,
    w niektórych przypadkach konta na Twitterze.

Po spełnieniu tych kryteriów będziesz musiał poszukać początkowych ofert monet (ICO), ofert tokenów zabezpieczających (STO) i start-upów opartych na tokenach, które ogłosiły nadchodzące zrzuty.

Większość z tych platform będzie wymagać rejestracji, podając swój adres e-mail. W celach marketingowych niektóre airdropy mogą wymagać śledzenia ich na Twitterze lub dołączenia do grupy czatu wskazanej w regulaminie. To gwarantuje, że będziesz na bieżąco i szybko dowiesz się o nowościach dotyczących tokena.

Ostatnio przepisy KYC i AML nakładają na wiele airdropów prośbę o podanie danych identyfikacyjnych. Wynika to z potencjału prania pieniędzy związanego z tymi zdarzeniami. Dlatego jeśli zależy Ci na ochronie prywatności w Internecie, airdropy mogą nie być dla Ciebie najlepszym wyborem.

Ostatnio wielu dostawców kryptowalut, zaczęło sponsorować airdropy. Innymi słowy, ogłaszane to jest za każdym razem, gdy start-up partnera trzyma zrzut swoich nowych żetonów i może zdobywać je bezpośrednio w portfelu. Podobnie istnieje wiele stron internetowych, które przeszukują sieć w poszukiwaniu nowych wydarzeń związanych z airdropami. Powyższe podpowiedzi pomogą Ci upewnić się, że będziesz jedną z pierwszych osób, które dowiedzą się o nadchodzących airdropach.

Wykorzystywanie nagród za darmowe monety

Nagrody są dość podobne do airdropów, w tym sensie, że reprezentują darmowe monety rozdawane przez twórców projektów kryptograficznych. Jest jednak jedna kluczowa różnica – nagrody generalnie oznaczają, że wykonujesz jakiś rodzaj pracy w zamian za monetę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź Freemo – kody promocyjne i okazje.

spacer

Odpowiedz