pexels-dale-heins-12568247

Zimowa przejażdżka kuligiem bądź alternatywą – sprawdź opcje!

Zakopane jest bez wątpienia jednym z najlepszych miejsc w Polsce, w którym można cieszyć się pięknem zimy. W te święta pakuj się i pędź przez nieskazitelnie biały śnieg na malowniczą przejażdżkę saniami lub bryczką!

Po prostu nie ma lepszego sposobu, aby przyłączyć się do świąt i odhaczyć przygodę z rodzinnej listy rzeczy do zrobienia, niż odwiedzić jedną z tych góralskich chat i odbyć staromodną przejażdżkę saniami po szlakach. Możesz cieszyć się przytulną przejażdżką saniami vis (twarzą do siebie) lub cieszyć się wesołym, przyjaznym dla grupy dużym kuligiem z większą grupą lub rodziną! Bez względu na to na jaki kulig Zakopane cennik postawisz jedno jest pewne – nie będziesz żałować.

Martwisz się brakiem śniegu?

Wiele lokalizacji oferuje alternatywnie zimową przejażdżkę wozem lub dorożką! Ale można mieć nadzieję na piękną pogodę podczas szalonej przejażdżki zaprzęgiem konnym pod gołym niebem! Uwaga: wszystkie oferty kuligi, ceny i godziny zależą od dostępności i są zależne od pogody. Rodziny powinny porozmawiać bezpośrednio z wybranym organizatorem, aby zarezerwować przejażdżki widokowe, ponieważ na wszystkie wycieczki wymagana jest rezerwacja.

Podkręć swoją zimę nostalgiczną przejażdżką saniami po pięknym śniegu! Zakopane oferuje kuligi, przejażdżki bryczką i przejażdżki wśród pięknych regionów. Ciesz się najlepszą przejażdżką saniami w okolicy Tatr, przytulając się do ciepłych koców z ukochanymi osobami. o doskonały sposób, aby cieszyć się pokrytym śniegiem zimowym pięknem Zakopanego.

Ciesz się magiczną, wieczorną przejażdżką saniami ciągniętymi przez konie przez piękne krajobrazy Gubałówki na setkach zalesionych kilometrów. Oprócz radości płynącej z samego kuligu, będziesz miał okazję cieszyć się tysiącami błyszczących lampek bożonarodzeniowych, które oświetlają Ci drogę! Przed lub po przejażdżce zapraszamy na rozgrzewkę w ogrzewanym budynku i filiżankę gorącego cydru lub kakao. Możesz nawet spróbować swoich sił w staromodnej grze planszowej! Goście mogą przywieźć własne jedzenie, aby spędzić razem wieczór przy ulubionym jadle. Wszystko jest do dogadania!

Dołącz do osób, które już zdecydowały się na czarujący zimowy kulig w te święta! Wspaniałe konie pociągowe radośnie kłusują, gdy ty i twoi bliscy cieszycie się pięknymi lasami Podhala, przypominającymi stare szlaki. Organizatorzy chętnie przyjmują zarówno małe, jak i duże grupy. Po przejażdżce i bezpłatnym ognisku i poczęstunku dzieci zwykle mogą pogłaskać i zrobić sobie zdjęcia ze zwierzętami!

Szybuj po lśniącym śniegu, ciągnięty przez kłusujące konie pociągowe, delikatnie prowadzone przez saniarza! Zatrzymaj się w odosobnionym miejscu w lesie na ognisko, gorący poczęstunek i okazję do ulepienia bałwanów! Głodny? Upewnij się, że podczas dokonywania rezerwacji określisz, czy chcesz uczestniczyć w gotowych bufetach z zupami lub innymi przekąskami.

Ciesz się dawnym pięknem zimowego kuligu w Zakopanem. To idealny sposób dla Ciebie i Twojej rodziny na cieszenie się pięknem tej pory roku. Ceny w dużym stopniu uzależnione od wielkości grupy, a każde sanie mogą pomieścić konkretną liczbę osób.

spacer

Odpowiedz