bed-1853443_960_720

Szukamy najlepszego materaca: dla Twojego dziecka!

Kupowanie materaca dla dziecka wiąże się z zupełnie innym zestawem zaleceń i porad dotyczących zakupu, ponieważ potrzeby snu dzieci są inne niż dorosłych. Zbyt często rodzice pomijają najważniejsze kwestie do rozważenia przy zakupie materaca dziecka – zwłaszcza jeśli przestawiają się z łóżeczka, które nie wymaga tak dużej uwagi, jeśli chodzi o materace. Ale zanim zdecydujesz się kupić nowe materace dla dzieci producent – rozważ te wskazówki.

Rozważ rodzaje materiałów w materacu.

Materace są wykonane z wielu różnych materiałów, z których niektóre są lepsze od innych dla dzieci. Jeśli Twoje dziecko cierpi na alergie lub ma wrażliwą skórę, dobrym pomysłem może być wybór bardziej naturalnych materiałów w swoim materacu, w tym lateksowych i lateksowych alternatywnych łóżek piankowych. Zawsze szukaj certyfikatów, w odniesieniu do materacy piankowych, które zapewniają, że pianka wewnątrz materaca jest zgodna z normami środowiskowymi i zdrowotnymi.

Kup materac, który pozwoli Twojemu dziecku rosnąć.

Najprawdopodobniej materac będzie objęty 10-letnią gwarancją, ale prawdopodobnie będzie nadal używany nawet dłużej. Nie oszczędzaj na rozmiarze i zamiast tego kup materac, który będzie pasował do Twojego dziecka za dziesięć lat. Dobrym rozmiarem do wyboru jest Twin XL, który jest dłuższy niż standardowy bliźniak, ale nie tak duży jak pełnowymiarowy materac.

Nigdy nie kupuj używanego!

Nie ma wątpliwości. Zużyte materace mogą przynieść wraz z nimi bakterie, pleśń, roztocza, pluskwy, a nawet niechciane alergeny i płyny. Nie ryzykuj – kup nowy.

Zabierz swoje dziecko na zakupy

Nie zawsze łatwo jest uzyskać prostą odpowiedź dziecka, jeśli chodzi o wygodę materaca, ale jeśli planujesz przechowywać materac przez ponad dekadę, dobrze jest uwzględnić je przy decyzji o zakupie. Poproś dziecko, aby położyło się na plecach, boku, a na końcu na brzuchu – i odczekaj co najmniej 5 do 10 minut, aby określić, jak wygodne jest to dla malucha.

Rodzice często są bardzo wymagający, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego materaca dla swojego dziecka, chcą tego, co najlepsze dla nowo narodzonej, delikatnej istoty i chcą wysokiej jakości materaca, który zapewni lepszy sen.

Ale co dziwne, wybór dobrego materaca staje się trudniejszy, gdy dziecko zmienia łóżko i przenosi się do łóżeczka. Wybór jest ograniczony, a informacji brakuje. Nie myśl, że kiedy dzieci dorastają i śpią przez całą noc, jakość materaca jest mniej ważna!

Wybór materaca dziecięcego jest równie ważny jak w przypadku młodszego dziecka, Twoje dziecko będzie go używać średnio od 3 do 15 lat. W tym okresie podwoi się, a jego waga znacznie wzrośnie, dlatego niezbędny jest wysokiej jakości materac.

Wybierz materac dziecięcy o odpowiedniej gęstości i grubości

Rzeczywiście, dziecko korzysta z łóżeczka do ukończenia co najmniej 15 lat, jego waga może znacznie wzrosnąć w okresie dojrzewania, dlatego polecamy materac o gęstości od 25 kg / m3 do 28 kg / m3. To potwierdzone, najlepiej dobrane parametry.

spacer

Odpowiedz