yacht-1258972_640

Designerskie baterie prysznicowe

Nowoczesna, gustowna łazienka to połączenie minimalistycznego wzornictwa użytkowego oraz wysokiej funkcjonalności. Aby przestrzeń prezentowała się elegancko i schludnie warto wybrać wysokiej jakości ceramikę oraz armaturę łazienkową, która będzie praktyczna i trwała. Proste, nowoczesne formy świetnie wpisują się w styl nowoczesnej łazienki. Aby łazienka pięknie się prezentowała, warto optycznie powiększyć przestrzeń, poprzez zastosowanie jasnych kolorów i zamontowanie dużych luster. W łazienkach niezwykle istotną rolę pełni również światło. Jeśli w pomieszczeniu nie ma dostępu do naturalnego, dziennego światła zainwestujmy w dobre oświetlenie, które nada łazience klimatu. Niezwykle ważne są również dodatki i szczegóły, takie jak armatura łazienkowa. Jaką baterię prysznicową wybrać i jakimi aspektami przy jej wyborze się kierować? Dziś odpowiemy na nurtujące Cię pytania i pomożemy stworzyć piękną i funkcjonalną przestrzeń, w której miło jest przebywać.

Designerska bateria prysznicowa

Nowoczesna bateria prysznicowa cechuje się oryginalnym wzornictwem, komfortem użytkowania, funkcyjnością orz niskim zużyciem wody. Wybierając armaturę zwróćmy szczególną uwagę na jakość jej wykonania, oraz jakość wykorzystanych materiałów. Wszyscy chcemy, by nasza łazienka prezentowała się elegancko i perfekcyjnie przez długie lata. Dobrej jakości sprzęt będzie odporny na ścieranie i łatwy w czyszczeniu. Komfort podczas kąpieli zapewnia z kolei stabilny termostat, który umożliwia ustawienie określonej, stałej temperatury wody.

Nowoczesne baterie prysznicowe – wielofunkcyjne i komfortowe 

Nowoczesna armatura prysznicowa powinna być wyposażona w panel wraz z komfortową, przyjemną w użyciu deszczownicą, słuchawkę prysznicową z wężem, oraz rączkę bidetową z wężem. Najbardziej ekskluzywne modele baterii posiadają również funkcję masażu, która jest szczególnie przydatna po ciężkim dniu pracy. W zależności od stylu aranżacji naszej łazienki możemy zdecydować się na minimalistyczne, proste formy, jak i na bardziej oryginalne, geometryczne formy. W każdym przypadku taki detal będzie stanowił ozdobę naszej łazienki, oraz podkreśli jej nowoczesny i elegancki charakter. Szeroki wybór kolorów baterii sprawia, że z pewnością każdy z nas dobierze model, który najlepiej wpisuje się w kolorystkę i stylistykę łazienki. Czarny mat będzie pięknie kontrastował z białą, minimalistyczną łazienką. Z kolei różowe złoto świetnie sprawdza się w łazienkach, w których wykorzystaną ciemną paletę barw. Piękna, surowa szczotkowana stal to uniwersalny i ponadczasowy odcień, który wpisze się w zarówno w nowoczesną, jak i w klasyczną aranżację łazienki.

 

 

spacer

Odpowiedz