people-2537324_960_720

Jak elegancko urządzić sobie sypialnię na jachcie?

Niezależnie od tego, czy pracujesz, czy spędzasz wolny czas na super jachcie, chcesz, aby Twoje łóżko było miejscem, do którego można uciec i uzyskać zasłużony odpoczynek po długim dniu (lub nocy) na pokładzie.

Nasze wskazówki po łóżkach i pościelach pomagają każdemu w tworzeniu pięknych sypialni na pokładzie. Dzielimy się wglądem w luksusową pościel, wspaniałe jedwabie, doskonałe poduszki i morskie materace! Nic nie wygląda lepiej niż świeżo pościelone łóżko, z czystą, świeżą pościelą, ale wybranie doskonałej pościeli dla stworzenia takiego komfortu i urody może być mylące, więc przygotowaliśmy kilka wskazówek na temat tego jak wybrać idealną pościel dla swojego super jachtu. Jak powie wam wielu członków załóg na super jachcie, istnieje duża różnica w tym, czy wybiera się pościel do domu czy do kabiny.

Wygląd kabiny i jakość pościeli, jakiej oczekuje się na jachcie jest znacznie na wyższym poziomie niż w typowym domu. Wielu właścicieli i gości spało już w wyjątkowych warunkach. W tym kontekście tworząc sypialnię twoim zadaniem jest to, by upewnić się, że wybrana pościel będzie idealna, a jakości jesteś stewardem na pokładzie – musisz zadbać o to, by gościom rejsu spało się najlepiej jak to tylko możliwe. Bardziej ekskluzywne wille mogą oferować pościel o podobnej jakości, jak w super jachcie, ale mają lepiej – bo nie mają takich samych ograniczeń związanych z praniem i przechowywaniem, jak na jachcie, co dodatkowo ogranicza dostępne opcje. Większa i lepiej wyposażona pralnia pozwoli klientowi wybierać spośród tkanin wymagających delikatniejszej pielęgnacji takich jak pościel satynowa andropol lub specjalistycznego programu do czyszczenia i suszenia na sucho. Jest to opcja, która nie zawsze jest dostępna w pralni na jachcie.

Co więc jest najbardziej istotne do rozważenia przy wyborze pościeli na jachcie?

Cel jachtu! Pościel na pokładzie czarterowego jachtu będzie musiała być równie luksusowa jak w prywatnym, ale o wiele trwalsza, ponieważ jest to prawdopodobnie że będzie się ją prać znacznie częściej niż tą na prywatnym jachcie. Na szczęście wysokiej jakości pościel oznacza zazwyczaj, że tak długo, jak będzie ona odpowiednia pielęgnowane, prawdopodobnie wytrzyma próbę czasu, niezależnie od tego, jak często jest prana.

Pościel dla prywatnego właściciela może być nie tylko bardziej eksperymentalna jeśli chodzi o pranie, ale też bardziej dostosowana do osobistych upodobań właściciela, ale może również zostać zmieniona częściej, ponieważ właściciel może sam zdecydować o zmianie stylu pościeli.

Tkanina jest drugim najważniejszym czynnikiem – ale tutaj też tkanina, z której produkowane są pościele jest bardzo osobistym wyborem, ale może również na to wpływać cel, rodzaj czy też lokalizacja jachtu. Ci, którzy podróżują na pokładzie w cieplejszym klimacie, będą prawdopodobnie lepiej spać w lekkich, ale luksusowych egipskich tkaninach bawełnianych lub satynowej pościeli, która pozwala na większy obieg powietrza. Rejsy w zimniejszym klimacie – wymagają cieplejszej pościeli.

spacer

Odpowiedz