25-900x600

Małopolska zaprasza!

Okres wakacyjny sprzyja dłuższym wyjazdom oraz weekendowym wypadom. Warto w tym czasie skupić się na najmłodszych członkach rodziny i zorganizować niezapomniany wyjazd z dziećmi.

Jak zwykle pojawia się pytanie gdzie warto pojechać w Polsce, aby nie zbankrutować, a także, żeby nasi podopieczni spędzili niezapomniane chwile?Pomysłów na spontaniczny wyjazd w gronie rodziny można szukać w Internecie i w ofertach biur podróży. Mogą być one nie tylko podpowiedzią, lecz być może zainspirują nas do tego stopnia, że skorzystamy z przedstawionej propozycji.

Gdy planujesz odwiedzić Małopolskę

W ofertach biur podróży znajdują się nie tylko długoterminowe wycieczki po Polsce i zagranicy, ale również jednodniowe wycieczki. W kolorowych katalogach znajdziemy, poza tradycyjnym zwiedzaniem i zakwaterowaniem, oferty dotyczące sportu i rekreacji. Wyznaczając za cel naszej podróży województwo małopolskie, warto zainteresować się znajdującym się w Zatorze Parkiem Rozrywki – Energylandią. Park istnieje od 2014 roku i z każdym kolejnym wzrasta zainteresowanie atrakcjami umiejscowionymi w parku. Co roku Energylandia wprowadza kolejne nowości, które sprawiają, że Goście parku powracają do niego bez przerwy.

Gdzie kupić bilet?

Zorganizowanie wycieczki w Polsce do Energylandii jest banalnie proste.Wystarczy wejść na stronę internetową Energylandii. Na stronie głównej, w prawym górnym rogu, wystarczy kliknąć w przycisk „Kup bilet” i zaraz zostajemy przeniesieni na stronę, na której możemy wybrać interesujący nas bilet normalny lub ulgowy. Nie ma przy tym potrzeby rezerwowania konkretnego terminu przyjazdu do parku rozrywki, jeżeli nie jest to wycieczka większej grupy zorganizowanej. Każdy bilet zakupiony przez internet jest ważny do końca sezonu. W 2017 roku, bilety internetowe można wykorzystać maksymalnie do 29. października. Jest więc wystarczająco dużo czasu na skorzystanie z oferty i wybranie odpowiedniego terminu wyjazdu, nawet jeżeli nie jesteśmy pewni terminu swojego urlopu wypoczynkowego.

Zabierz dzieci i dobry humor!

Wybierając się na jednodniową wycieczkę do Energylandii z dzieciakami musimy zaopatrzyć się w dobre nastroje i dużo wolnego czasu. Pamiętajcie, że w parku rozrywki czas płynie zupełnie inaczej. Atrakcji i urządzeń, z których można skorzystać jest tak wiele, że nawet nie wiadomo, kiedy upłynął calutki dzień. Dzieciom do gustu przypadnie szczególnie Bajkolandia i Strefa Familijna. Atrakcje Bajkolandii przeznaczone są dla dzieci od drugiego roku życia, ale przewidziano również ofertę dla ich młodszych kolegów i koleżanek, którzy dopiero poznają świat. Podobnie w strefie familijnej, wystarczy mieć co najmniej 120 centymetrów wzrostu i można korzystać do woli z licznych atrakcji.

 

spacer

Odpowiedz