Przechwytywanie

Od statku po dom każdego z nas – odkurzacze piorące a rozwój rynku

Wielkość światowego rynku odkurzaczy oszacowano jakiś czas temu na blisko 10 miliardów dolarów. Rynek przeżywa znaczny wzrost ze względu na wzrost liczby pracujących kobiet i zmiany konsumentów. standard życia. Oczekuje się, że rosnąca świadomość korzyści, takich jak wygoda, oszczędność czasu i korzyści płynące z odkurzaczy, a szczególnie jeśli jest to odkurzacz piorący opinie przyczyni się do wzrostu popytu na odkurzacze w okresie prognozy. Ponadto dostępność niektórych nowoczesnych wariantów, które skutecznie wychwytują najmniejsze zanieczyszczenia, ma zasadnicze znaczenie dla tego rozwoju.

Rynek odkurzaczy w Polsce i poza jej granicami

Pojawienie się inteligentnych gadżetów i wzrost powierzchni korporacyjnej wykazywały w niedawnej przeszłości spory popyt. Przewiduje się również, że w najbliższych latach trend ten będzie się nasilał. Rosnący popyt na ekologiczne i energooszczędne odkurzacze stwarza możliwości rozwoju rynku. Oczekuje się, że rosnąca popularność odkurzaczy w różnych branżach, takich jak produkcja, opieka zdrowotna, handel detaliczny i konsumenci, w celu utrzymania higieny i ochrony przed niebezpiecznym pyłem w miejscu pracy, będzie napędzać wzrost rynku.

Oczekuje się, że rosnący popyt na małe, podręczne i zasilane bateryjnie urządzenia czyszczące wpłynie na wzrost rynku w prognozowanym okresie. Odkurzacze znajdują główne zastosowanie w domach i przemyśle. Oczekuje się, że rozwój energooszczędnych urządzeń czyszczących w połączeniu z rosnącą preferencją konsumentów do kupowania przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych produktów elektroniki użytkowej przyspieszy rozwój rynku w prognozowanym okresie.

władysławowo hotelObecność ścieżek detalicznych, kanałów online i skuteczne kampanie marketingowe dotyczące wysokiej świadomości higieny i dostępności wariantów modeli to niektóre czynniki, które mogą wpływać na popyt na odkurzacze w dłuższej perspektywie. Energooszczędne urządzenia czyszczące z trybami automatycznymi są również bardzo przydatne w obszarach mieszkalnych. Użytkownicy preferują głównie produkty wymagające niewielkiej konserwacji i energooszczędne, stąd producenci kładą nacisk na produkty niestandardowe i dostosowane do potrzeb użytkowników. Ponadto oczekuje się, że wprowadzenie urządzeń czyszczących, które są kompatybilne z wirtualnymi asystentami, takimi jak Alexa i Google Home, również zwiększy popyt na rynku w prognozowanym okresie.

Wręcz przeciwnie, dostępność podrobionych produktów pod tą samą marką, niska jakość obsługi posprzedażowej i mniejsza dostępność części zamiennych mogą zakłócić rozwój rynku. Chociaż producenci kładą nacisk na produkty oparte na użytkownikach, ostateczna cena produktu jest zwykle wysoka, co ponownie powstrzymuje użytkownika od kupowania. Na rynku obserwuje się jednak kilka trendów, takich jak rosnący popyt w branży hotelarskiej i usługowej, co ma stworzyć sprzyjające warunki rynkowe dla wszystkich typów użytkowników.

Jedno jest pewne – przyszłość należy do odkurzaczy piorących i co do tego nie ma wątpliwości!

spacer

Odpowiedz