ship-1204156_640

Pamiątki z rejsu – pomysły na niebanalne gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe nadal mają się dobrze, jeśli chodzi o różne formy reklamy i promocji wykorzystywane przez firmy. Choć coraz bardziej popularna staje się reklama w internecie, szczególnie w mediach społecznościowych, nie można też zapominać o standardowych, sprawdzonych środkach przekazu reklamowego.

Dużym zainteresowaniem cieszą się gadżety reklamowe na różnego rodzaju wystawach, targach czy eventach branżowych, na których wystawiają się konkurujące ze sobą firmy z tej samej branży. Ciekawe, oryginalne i niebanalne gadżety pozwalają bowiem wyróżnić się na tle konkurencji. Warto więc zadbać o ciekawy projekt i wykonanie, zamiast bazować na nieco przestarzałych gadżetach. Choć wiele firm rezygnuje z gadżetów ze względu na ich koszty, w rzeczywistości nie są one zbędnym wydatkiem, a inwestycją, która może przyciągnąć do firmy nowych klientów i poszerzyć rynki zbytu. Gadżety reklamowe mają też nieoceniony wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku marki w różnych kanałach komunikacji.

Ciekawy pomysł, dobre wykonanie

folia elektrostatyczna drukW poszukiwaniu ciekawych pomysłów na wykonanie gadżetów reklamowych warto zwrócić uwagę na sprawdzone i popularne motywy. A w tej kwestii świetnie sprawdzają się motywy podróżnicze, na przykład stylizowane na pamiątki z podróży. Można je wykorzystać w branży turystycznej, hotelowej, a także w wielu firmach które pośrednio lub pośrednio mają związek z morzem, podróżami, wakacjami. Także firmy produkujące odzież turystyczną świetnie odnajdą się w podróżniczej konwencji. Efektowna bluza z własnym nadrukiem, drobne pamiątkowe gadżety czy różnego rodzaju przydatne i funkcjonalne przedmioty można rozdawać potencjalnym klientom lub też dodawać jako gratis do zakupów. Bez względu na formę wykorzystania, z pewnością będą miały dużą moc. Popularnymi gadżetami pamiątkowymi mogą być również kubki, filiżanki, koszulki, czapki z daszkiem, okulary słoneczne i inne przedmioty, które kojarzą się z podróżami.

Stawiaj na solidny projekt

Jeśli chcemy mieć gadżety reklamowe, które będą wyróżniały się na tle innych produktów z tej kategorii, warto inwestować przede wszystkim w jakość wykonania, a także w dobry, oryginalny projekt. Każdy gadżet reklamowy powinien być opatrzony nazwą i logo firmy, namiarami kontaktowymi lub jakimś ciekawym, rozpoznawalnym motywem, który kojarzy się tylko z daną firmą. Wszystkie gadżety powinny być dosyć spójne, jeśli chodzi o grafikę czy kolorystykę. Zadbajmy o to, bo ma to ogromne znaczenie z perspektywy identyfikacji wizualnej firmy. Aby mieć pewność, że mamy gadżety na najwyższym poziomie, dobrze jest zlecić ich wykonanie specjalistycznej firmie, która ma doświadczenie w realizacji tego rodzaju zleceń. Specjaliści od gadżetów reklamowych zajmą się ich przygotowaniem od projektu do efektu końcowego.

spacer

Odpowiedz