promotional-products-694786_960_720

Promocyjne pendrive – damy się przekonać!

Jeśli Twoja strategia marketingowa nadal korzysta z ulotek, magnesów i breloczków do prezentacji marki, potrzebujesz czegoś na miarę XXI wieku, aby zwiększyć widoczność i profesjonalizm strategii biznesowej. Promocyjne pendrivy, jakie oferuje agencja reklamowa PROMOFLASH to precyzyjne narzędzie marketingowe, które może dać wyniki, których szukasz.

Dlaczego więc wybrać niestandardowy dysk promocyjny?

Dostrzegana wartość urządzenia zyska natychmiastowe punkty bonusowe wśród odbiorców docelowych. W erze, w której cyfrowa pamięć masowa zbliża się do obowiązkowej, a technologia flash toruje drogę do szybszych rozwiązań o większej pojemności, niestandardowy pendrive jest gorącym towarem. Jeśli dystrybuujesz markowe pendrivy wśród potencjalnych klientów, wysyłają one wiadomość o większym wpływie.

Sugeruje to, że firma klienta jest warta dodatkowego wysiłku, ponieważ jesteś skłonny zainwestować w praktyczny, użyteczny przedmiot (inwestycja, która jest warta ceny, a jednocześnie zachowuje przystępność).

Innym powodem do promowania za pomocą niestandardowych dysków flash USB jest ich praktyczność dla użytkownika, czego brakuje innym gadżetom marketingowym. Na przykład magnes przylgnie tylko do lodówki lub podobnej powierzchni i uchwyci co najwyżej kilka papierów. W długopisach reklamowych zabraknie w końcu atramentu, a w temacie markowych artykułów odzieżowych, takich jak czapki i koszule, nie trzeba dużej wyobrazić, by przypomnieć sobie o wszystkich tych klientach, którzy nie preferują wybranego stylu. W takim przypadku nie będą nosić ubrania, a tym bardziej nie przyczyni się to, do zapamiętywania Twojej marki.

icon-3202620_960_720Koszt jest również porównywalny z większymi ubraniami biletowymi, ale nie jesteś ograniczony stylem. Podczas gdy przedmioty takie jak długopisy i magnesy są tańsze, prawdopodobnie uzyskasz porównywalne wyniki. W przypadku pendrive’ów podejmujesz inicjatywę kojarzenia swojej firmy lub marki z produktem o wartości i wartości technologicznej, a nie z produktem, który jest bardziej ograniczony pod względem:

 • oryginalności,
  długowieczności,
  opcji użytkownika.

Niestandardowy pendrive jest przydatny dla każdego klienta w dowolnym otoczeniu. Oznacza to również, że Twoja marka lub przekaz odgrywają istotną rolę w codziennym życiu klienta. Dyski te mogą być używane nie tylko do przechowywania osobistych zdjęć, filmów lub piosenek, ale także do ładowania projektów klasowych, prac domowych i prezentacji biznesowych.

Dzięki nieodłącznej przenośności promocyjnego napędu typu pendrive może on także zwiększyć liczbę miejsc, w których Twoja firma lub marka będą widoczne dla innych, miejsca, które tradycyjnie reklamują prawie tak, jak niektóre biura lub biblioteki. Twój klient będzie nośnikiem promocji – gdziekolwiek weźmie ze sobą pendrive’a, zwiększy to tylko widoczność Twojej marki.

Celem agencji takich jak wspomniana Promoflash jest zapewnienie tak kompleksowych narzędzi marketingu elektronicznego. Ich wartość, widoczność i praktyczność zapewniają, że docelowi odbiorcy nigdy nie zapomną Twojej marki.

spacer

2 comments on “Promocyjne pendrive – damy się przekonać!

 1. filmy online

  Dobrze, że powstało sporo platform z filmami online i nie ma potrzeby już nagrywania ich na pendrajwy w takich ilościach jak dawniej

 2. Filmy online

  Bardzo dobrze też, że praktycznie wszystkie filmy, które obecnie oglądamy umieszczane są na dyskach online. Powoduje to, że na pendrivach przechowujemy jedynie zdjęcia i najważniejsze dla nas dokumenty

Odpowiedz