statki smart

Rodzinne wakacje na jachcie: jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka?

Biura podróży oferują rodzinom niezliczoną ilość opcji na wakacje lub specjalne okazje, jednak nic nie dorównuje prywatności, elastyczności i przyjemności rodzinnego czarteru jachtu.

Czarter jachtu rodzinnego może łączyć wspólny czas dla rodziny, pięciogwiazdkowe usługi na czarterowym jachcie załogowym, sporty wodne, najnowocześniejsze systemy rozrywki na pokładzie, wycieczki na wyspy i szansę na relaks dla dorosłych.

Nie wszystkie jachty czarterowe są przeznaczone dla rodzin lub są „przyjazne dla dzieci”, a często nie dostosowywanie projektu nie jest najlepszą opcją na spokojne wakacje, dlatego wskazane jest, aby porozmawiać z profesjonalnymi ekspertami czarterowymi, takimi jak brokerzy czarterowi którzy mogą na kanwie swojej wiedzy dopasować rodzinną wycieczką do jachtu, który pasuje do indywidualnych potrzeb i budżetu.

Jednak jeśli zastanawiasz się nad wyborem luksusowego czarteru jachtu na kolejny rodzinny wypad, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zaplanować niezapomnianą podróż:

Przygotowanie jest kluczowe

Zaangażuj swoje dzieci w proces, opowiadając o urokach jachtu – dokąd pojedziesz, rzeczy, które możesz zobaczyć, czym różni się to od bycia na lądzie. Jeśli masz czas (i chcesz), pokaż im mapy nawigacyjne i / lub utwórz dziennik podróży, aby mogli szczegółowo opisywać swoje wakacje.

Porozmawiaj z nimi wcześniej, aby wiedzieli, czego oczekiwać od bezpieczeństwa na pokładzie. Sam sprawdź Testy bezpieczeństwa Smart Kid SA by zorientować się czy nadają się również do użytku na pokładzie, czy są wyłącznie przeznaczone do samochodów.

Porozmawiaj z nimi na temat technologii systemów rozrywki i nawigacji oraz o tym, jak muszą najpierw poprosić o pozwolenie przed naciśnięciem przycisków.

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli Twoje dzieci potrafią pływać, ponieważ większość zajęć będzie związana z wodą. Nie zapomnij o niezbędnych rzeczach, takich jak:

-antypoślizgowe buty do wody
-odzież do pływania chroniąca przed promieniowaniem UV
-butelki z wodą
-czapki
-krem przeciwsłoneczny

Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Zabranie dzieci na pokład ruchomego statku może wydawać się niemożliwym dla wielu rodziców, jednak jest to osiągalne i naturalny jest niepokój o bezpieczeństwo, gdyż jest to najważniejsze, niezależnie od wielkości jachtu czarterowego.

Wiele jachtów czarterowych nie jest specjalnie zaprojektowanych dla rodzin, więc nie wahaj się zapytać o funkcje bezpieczeństwa, takie jak zamki, bramy, siatki lub sprzęt do nadzoru, które można łatwo zainstalować lub opcje przenoszenia mebli w celu stworzenia bezpiecznych przestrzeni do zabawy.

Skonsultuj się z brokerem czarteru jachtów, aby poznać trasy przyjazne dzieciom. Indywidualna czarter jachtu może dostarczyć pomysłów na elastyczne trasy czarteru jachtów w oparciu o to, co lubi Twoja rodzina.

Być może Twoja rodzina lubi pływać, nurkować z rurką i odwiedzać plaże? Czy chcesz dołączyć do zwiedzania na lądzie lub pojawić się na lądzie na kolację?

Opcji na wakacje z rodziną na jachcie są rozliczne, wystarczy po nie sięgnąć!

spacer

Odpowiedz