bac4543fa65997eae0c7c00f455c21a2--deco-marine-my-living-room

Tęsknisz za morzem i plażą? Wnieś ten klimat w prosty sposób do swojego domu!

Nie możesz znaleźć czasu na wyjazd nad morze? Za pomocą koloru i akcesoriów, możesz wnieść niektóre z tych nadmorskich motywów do własnego domu, aby poczuć morską bryzę w codzienności!

Uwzględnij szczegóły architektoniczne

Wnieść charakter wybrzeża do domu razem z stylowymi akcentami o żywym kolorze. Białe detale w połączeniu z dodatkiem jasnych, słonecznych kolorów natychmiast przeniosą Cię na wybrzeże. Takie nadmorskie akcenty możesz wprowadzać na poduszkach, dywanikach naśladujących olśniewające fale, a jasne pomarańczowe odcienie inspirowane wspaniałymi odcieniami zachodzącego słońca będą idealnym dopełnieniem. Bielone poziome ukośne szafki przywołują klimat starych domów rodem z Zatoki Perskiej. Możesz to uzupełnić dodając do całości kominki wyposażone w wkłady elektryczne LED niczym te z luksusowego jachtu!

Niech będzie słonecznie

Kolor i światło potrafią stworzyć atmosferę rodem z przybrzeżnej kuchni. Nie bój się używać mocnego koloru w dużych, nieoczekiwanych miejscach, jak np. na wyspie kuchennej. Aby ta sama wyspa nie wydawała się niczym samotna wyspa na środku pokoju, ten sam kolor powtórz w prostych zasłonach okiennych. Duża ilość światła słonecznego, dodatkowa biała szafka i podłogi z ciepłego drewna dopełnią dzieła.

Bądź odważna

studio 88Mieszkańcy plaży nigdy nie boją się kolorów, więc ty również nie bój się tak szaleć z kolorami w swoim domu. Weranda jest idealnym miejscem do wypróbowania pewnych kolorów, których zwykle nie rozważałeś. Jeśli malowanie drewna jednak nie jest twoją domeną, po prostu postaw na odważny kolor z meblami. Krzesła w soczystych, hawajskich kolorach są łatwo dostępne we wszystkich sklepach.

Wybierz biel

Jeśli kolor nie jest twoją preferencją, przewróć paletę na drugą stronę – możesz bielą pokryć wszystkie powierzchnie, od sufitu do podłogi i będzie w twoim domu naprawdę odświeżająco biało. Szczegóły, takie jak malowane podłogi drewniane i fronty z płyty pokrytej muszlami na pewno sporo wniosą do domowej stylistyki. Ciepłe akcenty z drewna i akcenty ze stali nierdzewnej wniosą prostą warstwę koloru i faktury, która sprawi, że kuchnia w stylu morskim zyska wyrafinowany wygląd.

Przenieś klimat i poza dom!

Możesz też pomyśleć o drzwiach skrzydłowych pomiędzy pomieszczeniami, które zapewniają nostalgiczny wygląd w klimacie domków letniskowych i mogą być w pełni otwarte na ogród i można też je zamknąć w razie potrzeby. Zasłony płócienne dodane do nich zapewniają miękkość i dodatkową ochronę. Do ogrodu można też wnieś morskie, niebieskie akcenty np. poprzez meble wikliny w takim klimacie. W tym wyrafinowanym, spokojnym miejscu, wiklinowe fotele otoczone bujnymi roślinami i przybrzeżnymi krzakami przeniosą Cię myślami nad morze, bez konieczności wystawiania stopy poza dom. Nie zapomnij wziąć ze sobą ręczniki plażowe i orzeźwiające napoje! Można też rozważyć huśtawkę na werandzie, która sprawia, że leniwa niedziela po południu będzie niczym ta nad oceanem. Idealne miejsce, by podziwiać widok lub rozciągnąć się na szybką drzemkę.

szkiełkowanie nierdzewki

spacer

Odpowiedz