wedding1__1247422770_9649

Wesele na statku? Spradź najciekawsze propozycje

Każdy z nas chciałby mieć niepowtarzalne wesele, takie, aby nikt, nigdy go nie zapomniał i zawsze o nim pamiętał. Najlepiej, aby goście weselni opowiadali o naszym weselu przez całe swoje życie swoim znajomym, dzieciom, wnukom, a potem te dzieci swoim dzieciom i wnukom itd. I tak przechodzimy do historii, tylko z powodu własnego wesela. To słodkie i przejmujące, szczególnie, że tak naprawdę wcale tego nie chcieliśmy i w późniejszym czasie może się okazać, że nasz współmałżonek po prostu nam nie pasuje i wcale nie zamierzamy spędzić z nim reszty życia. A tu cała rodzina wciąż wspomina niezapomniany rejs weselny…

Wesele na statku

Młodzi i zakochani nigdy nie myślą o rozstaniach, dlatego propozycja wesela na statku, może być dla nich bardzo pociągająca. Można zastanawiać się nad wydatkami na taki cel, ale przecież każdy przyzna, że sala weselna także kosztuje, a ile mniej posiada atrakcji, jak np. wynajęcie statku i rejs nim po jeziorze Augustowskim. Jeśli wesele odbywa się w jednym z hoteli w Augustowie, statek może tam podpłynąć i zabrać weselnych gości, ponieważ jest tam odpowiednio przystosowana przystań. Statek można zamówić w Przedsiębiorstwie Żeglugi Augustowskiej Sp. z o.o., przy ul. 29 Listopada 7, tel: +48 87 643 28 81, email: kontakt@zeglugaaugustowska.pl

Jest to tylko propozycja, którą warto rozważyć, decydując się na wesele na statku. Oczywiście, jeśli kogoś na to stać, może spędzić na statku całą noc, jednak należy pamiętać o tym, że goście weselni zbyt mocno pijani, mogą powodować różne zdarzenia, mogą chcieć sobie popływać w tę piękną, księżycową noc itp., a jak wiadomo alkohol i jezioro, lub rzeka do niczego dobrego nie prowadzi. Dlatego taki statek wynajmujemy jedynie na rejs do jakiegoś konkretnego celu docelowego (na godzinę, lub dwie). Dając za przykład w/w Przedsiębiorstwo Żeglugi Augustowskiej, można polecić podróż statkiem na ślub do Sanktuarium w Studzienicznej. Będzie to stanowić dla Młodej Parypiękną atrakcję.

Równie dużym przeżyciem dla Młodej Pary i weselnych gości może być podróż statkiem po rzece. Dla przykładu, rejsy takie organizuje Żegluga Pasażerska Wrocław, a sam rejs odbywa się po Odrze. Kontakt: biuro: biuro@statek.com.pl, wynajem statków: wynajem@statek.com.pl, rezerwacje dla grup i wycieczek: grupy@statek.com.pl, tel./Fax: 71 328-36-18 10.00 – 19.00

Jest wiele firm zajmujących się li tylko organizacją wesel, a nawet samych ślubów na statkach pasażerskich rzecznych, lub nawet dalekomorskich. Wszystko zależy od tego, jakie preferencje przedstawiają Państwo Młodzi i ile mają na to przeznaczonych pieniędzy. Jak wiadomo, ślub (przynajmniej ten pierwszy) wydaje się być niezapomnianym zdarzeniem w życiu każdego człowieka i niepowtarzalnym. Dlatego warto choćby ten pierwszy ślub zamówić sobie właśnie na statku pasażerskim. Być może – jeśli nam się spodoba – będzie możliwość kolejnych zamówień w przyszłości? Warto więc poświęcić trochę więcej pieniędzy na zorganizowanie takiego przyjęcia, aby nikt, nigdy go nie zapomniał.

Jeżeli chcesz zorganizować klasyczne wesele w profesjonalnie przygotowanej sali sprawdź ofertę http://villabohema.pl/wesela-i-przyjecia/ cieszącą się dużą popularnością.

spacer

4 comments on “Wesele na statku? Spradź najciekawsze propozycje

  1. Karol

    Czytaliście może https://ktmh.pl/ile-kosztuje-rozwod/? Zabrałem się ostatnio za pisanie pozwu rozwodowego i myślałem, że wszystko pójdzie szybko i sprawnie. Okazuje się jednak, że sprawa rozwodowa to sporo różnych kosztów i formalności, których nie wiem, jak ogarnąć. Lepiej brać się za wszystko samodzielnie, czy może jednak wynająć prawnika od spraw rozwodowych? A może macie jakieś doświadczenie w tym temacie i możecie mi doradzić, jak się zabrać za wszystko, aby ponieść jak najmniej kosztów?

  2. Kate

    Jest to mega pomysł ! Zupełnie coś innego i nowego niż zwykle przyjęcie na sali. Uwielbiam taki klimat . Do tak ważnej uroczystości potrzebujesz dobrego fotografa z którym będziecie na jednej fali. Polecam https://www.lisitsa.pl/ robi mega zdjęcia ! Zobaczcie jej portfolio.

Odpowiedz